Історія мистецтва у 10 картинах

Історія мистецтва у 10 картинах

Всі анонси від: Марічка Юрчак

Курс «Історія мистецтва у 10 картинах» - це захоплива мандрівка в арт-світ для початківців незалежно від віку чи професії.

"Плутаєш експресіонізм із ексгібіціонізмом? Соромишся того, що не розрізняєш Моне і Мане, а ван Ейка від ван Дейка? Ти зрозумієш мистецтво. Я довго збирала матеріали та підбирала слова. Для тебе. Це не просто оповідь про десятку картин з їх прихованими знаками та смислами. У результаті ви близько познайомитеся із шедеврами світового живопису та їх творцями, здобудете знання про жанри, техніки та стилі образотворчого мистецтва. З легкістю зможете підтримати світську бесіду. Не розгубитеся в музеї чи галереї.", - зазначає організаторка Марічка Юрчак.

Заняття проходитимуть у вихідні, вечірній час, у неймовірно атмосферному новому арт-просторі "48" Тернополя. Також є можливість долучитися онлайн.

Все просто: 10 картин – 10 годинних лекцій + запитання та відповіді. Вартість однієї лекції – 100₴, абонемент на весь курс – 850₴. Реєструйся на наступну зустріч: forms.gle/FDafGVhmrsduMMHX9

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення