Мультфільм «Козаки. Навколо світу»

Мультфільм «Козаки. Навколо світу»

Запрошуємо родини, дітей, школярів, студентів і всіх, хто любить мультфільми 19 грудня о 14 00 на перегляд мультфільму «Козаки. Навколо світу»

Мультсеріал відкриває дітям культуру інших країн. Вперше мультфільм про запорізьких козаків з’явився на екрані в 1967 році. Його створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії «Київнаукфільм». Пан Кирич працює над серіалом досі. За п’ятдесят років було створено 10 циклів про трьох козаків.
Мультфільм розрахований на глядача 4-12 років і розповідає про трьох героїв – Тура, Грая та Ока, які подорожують по світу.

«У кожній серії є ключовий персонаж-тварина, що уособлює країну прибуття героїв. Наприклад, в Австралії це буде пелікан. Також показані знакові винаходи австралійців: бумеранг, віндсерфінг, стрибки з мотузкою. Оскільки серіал жартівливий, то винаходять їх українські казаки», – йдеться в релізі.

Саундтрек до мультфільму «Козак містом йшов» написав гурт «Козак system». 
Нагадаємо, анімаційний серіал «Козаки. Навколо світу» став переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно, що відбувся в 2012 році, а контракт підписаний в кінці 2015 року. Загальний хронометраж мультфільму –39 хвилин. Він має три епізоди по 13 хвилин.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення