Падіння американської імперії

Падіння американської імперії

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Дуже скромний і милий, але неймовірно розумний хлопець із ученим ступенем на ім'я П'єр-Поль підробляє водієм невеликої компанії. Його робота привела його до несподіваного події – він приїхав на місце злочину, де знайшов дві набиті грошима спортивні сумки. Що з ними робити – велике питання. З одного боку, добре було би негайно все розповісти поліції, щоб вони розібралися в ситуації. З іншого ж, П'єр-Полю не завадили би сотні тисяч, а то й мільйони, які знаходяться в цих сумках. Ці душевні терзання привели хлопця до компанії повії та колишнього байкера, які можуть допомогти з цією проблемою. Ці гроші потрібні ще й ватажку бандитів, якому вони власне належать, і місцевій поліції. П'єр-Поль може ще пошкодувати, що знайшов ці гроші.

Режисером проекту є Дені Аркан. У його активі є такі роботи, як "Захід американської імперії" (1986), "Нашестя варварів" (2004), "Царство краси" (2014).

У фільмі зіграли: Александр Ландрі (тільки маловідомі проекти), Максим Рой ("Крізь об'єктив" (2008), "Фабрика" (2010), "Підміна" (2011)), Клод Леголт ("7 днів" (2010)), Ремі Жирар ("Захід американської імперії" (1986), "Нашестя варварів" (2004), "Пожежі" (2010)).

Прем'єра картини сталася 19 червня 2018 року в Канаді.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com оцінили стрічку в 63 бали зі 100, а на https://www.rottentomatoes.com можна знайти 63% позитивних відгуків (5/8).


Рейтинг:9.51

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення