Panivalkova дасть безкоштовний концерт у Тернополі

Panivalkova дасть безкоштовний концерт у Тернополі

Всі анонси від: Goethe-Institut Ukraine

  19 квітня у Тернополі відбудеться спільний концерт берлінського рок-гурту Die Höchste Eisenbahn та українського музичного тріо Panivalkova.

  Виступи відбудуться в рамках музичного турне з нагоди Українсько-німецького року мов. Вхід на концерт вільний за умови реєстрації: https://bit.ly/2IQur7q 

  Самобутній гурт Die Höchste Eisenbahn та яскраві Panivalkova дивуватимуть публіку драйвовим виконанням та незвичним міксом музичних інструментів: клавішних, укулеле, барабанів, перкусії, кастаньєт та ін.

  Panivalkova знайомі українським слухачам виступами на шоу «Х-Фактор», Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, «Файне місто», ГОГОЛЬFEST, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism. У 2017 році гурт здійснив перше музичне турне Європою, а після повернення – тур Україною.

  «Музика — це універсальна мова, що допомагає краще відчути іншу культуру, — говорить директорка Goethe-Institut в Україні Беате Кьолер. — На концертах у рамках музичного турне слухачів чекають несподівані імпровізації, виразні образи та шоу, а найголовніше —синергія мов — мелодійної української та ритмічної німецької».

  Концерт відбудеться 19 квітня о 19:00, клуб “Good One” (вул. Чумацька, 14).

Організатори: Українсько-німецького року мов 2017/2018 — Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини в Україні, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення