Презентація книги Ростислава Семківа «Як писали класики»

Презентація книги Ростислава Семківа «Як писали класики»

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

У Тернополі відбудеться презентація книжки відомого літературознавця і критика, директора Українського інституту книги Ростислава Семківа - «Як писали класики».
Видання підсумовує рецепти успіху визнання у всьому світі письменників. На презентації автор розкаже основні секрети письменницької майстерності класиків. 

Про книгу:

Серед визнання письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добрі. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближче до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.
Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Про автора:
Ростислав Семків - автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги. Лектор «Центру літературної освіти». Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій (зокрема «Коронація слова», «Книга року BBC» та ін.).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення