Презентація книги Ростислава Семківа «Як писали класики»

Презентація книги Ростислава Семківа «Як писали класики»

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

У Тернополі відбудеться презентація книжки відомого літературознавця і критика, директора Українського інституту книги Ростислава Семківа - «Як писали класики».
Видання підсумовує рецепти успіху визнання у всьому світі письменників. На презентації автор розкаже основні секрети письменницької майстерності класиків. 

Про книгу:

Серед визнання письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добрі. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближче до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.
Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Про автора:
Ростислав Семків - автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги. Лектор «Центру літературної освіти». Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій (зокрема «Коронація слова», «Книга року BBC» та ін.).

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Редакція рекомендує
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook