Презентація книжки Богдана Мельничука «Остання дорога»

Презентація книжки Богдана Мельничука «Остання дорога»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки Богдана Мельничука «Остання дорога». Захід відбудеться 22 грудня. Початок -  18.00. Модератор - Юрій Матевощук.

Богдан Мельничук презентує нову книгу «Остання дорога», яка нещодавно побачила світ. Роман був нагороджений спеціальною відзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2015 році.

Творчість Богдана Мельничука захоплює поціновувачів своєю різноманітністю. Якщо описувати його книги то, це - частково зізнання на кшталт щоденника, суміш різноманітностей, котрі дають змогу оглянути домену цілого, що вислизає від жанрів певніших. Тексти Б. Мельничука - взірець ємності та стислості слова. Тематика його творчості - глибоке й достовірне розкриття життя сучасного суспільства, безжальний аналіз реальної дійсності.

Богдан Мельничук - талановитий письменник, редактор, журналіст, краєзнавець, автор багатьох книг різноманітних жанрів, один із небагатьох сучасних письменників, який пише для театру. Усього поставлено понад 30 його п'єс та інсценізацій. Ініціатор видання і співтворець першого в Україні регіонального чотиритомного "Тернопільського Енциклопедичного Словника".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення