Презентація п'ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї»

Презентація п'ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" запрошує на прес-конференцію з нагоди презентації п'ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї». Захід відбудеться 21 грудня. Початок - 17.00. Модератор: Юрій Матевощук.

На заході піднімуть теми, про роль проекту, успіхи й досягнення попередніх років та особливості майбутнього фестивалю. Також оголосять дати "Мистецького фестивалю Ї "у 2017 році. Як обіцяють організатори, вони розкажуть про нововведення та особливості майбутнього заходу та представлять нову команду.

Учасники презентації: Василь Томчишин, Юрій Матевощук, Павло Бич, Аліна Дзюба, Мар'ян Радковський, Роман Воробйов, Іван Поливода та Юрій Вітяк.

Запрошуються представники громадського сектору та журналістів.

"Мистецький фестиваль« Ї » - це триденне дійство, повне нестримного заряду енергії, яка вирує у межах вільного і натхненного арт-простору Захід відбувається проходить кожного року у Тернополі, гуртуючи навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів та художників. Фестиваль проводиться з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед молоді, тернополян та гостей міста.
«Ї» - твоя культурна ідентифікація!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення