Презентація роману "Плющ" та концерт Саші Буля

Презентація роману "Плющ" та концерт Саші Буля

Всі анонси від: Nа пошті

У гастрокластері Na пошті 21 листопада відбудеться презентація роману "Плющ" та концерт Саші Буля. Квитки - 100 грн.

Його пісні виконує Корі Тейлор із Slipknot, він валить зі сцени перед аудиторіями в десятки тисяч разом з Адамом Нергалом (Дарскі) із Behemoth, він входить до основного складу банди Me and That Man і несе у люди музло в стилі дарк-кантрі. Але нам він більше відомий як автор, співак і музикант, словом, людина-оркестр Sasha Boole/Саша Буль з однойменного музпроєкту із Чернівців.
А ще Саша Буль написав книгу, і вона виявилася до біса цікавою антиутопією під таємничою назвою «Плющ».

Більше про книгу:

Яке темне минуле можуть приховувати люди у світі де, здавалося б, і так усе дозволено? Скільки небезпек чатує у звичних, проте давно покинутих місцях? Що чекає нас далі, за фронтиром, де час рухається у зворотньому напрямку? Можливо, не варто вірити нікому, навіть собі…

Юний коновод Йона один з тих, хто народився в ґетто, де панують закони середньовіччя. Це ґетто ще зовсім недавно було тією країною, яку ми знаємо і любимо. Ті, кому пощастило пережити пандемію, тепер заковані за непроглядною стіною, де немає місця зручній чорно-білій моралі, а насилля, поневіряння та смерть стали звичними речами. У цих умовах хлопець дорослішає, балансуючи між життям та виживанням. Але після вервиці жахливих подій Йоні доведеться пройти шлях у пошуках правди про власне минуле та своєї втраченої кобили — чи не єдиної дорогої йому душі. І найголовніше у цій одіссеї — не втрати себе.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення