Тернополянці Яні Веприк терміново потрібна допомога!

Тернополянці Яні Веприк терміново потрібна допомога!

Другокласниці Яні Веприк лікарі поставили рідкісний діагноз, знайшли пухлину, яка швидко прогресує. Без термінової операції за кордоном дівчинка може загинути, лік іде на дні. Сума для сім`ї Яни непідйомна - 50 тисяч євро.

Веприк Яна - весела семирічна дівчинка, яка до нещодавна ходила до школи і гралась з друзями. Проте недавно у дитини з'явилися болі в спині, почало боліти серце і терпнути ніжки. У Яни - ганглионеврома (шваннома). Пухлина розташована в правих міжхребцевих отворах на корінці спинного мозку та вже вразила два ребра. В Україні її не лікують, а операцію потрібно робити терміново.

- Два роки Яна постійно хворіла, і лише нещодавно діагностували пухлину - розповідає мама Тетяна Веприк. - Раптово самопочуття погіршилось, і виявилось, що пухлина рідкісна, і дуже швидко прогресує - вона вже "роз'їла» два ребра, які доведеться видаляти. Діток з таким діагнозом не було не те що в Україні, а й навіть в Ізраїлі. Тим не менше, за кородоном нам погодились допомогти, але сума просто нереальна. Навіть не хочу думати що буде, якщо ми не зберем цих 50 тисяч євро. Ми просто мусимо. Клініка Assut в Ізраїлі готова прийняти дитину та прооперувати. Лікарі не лише дають надію вижити, а навіть на повну реабілітацію і повноцінне життя. Сім'я всіма силами намагається зібрати кошти вчасно, але лік іде на дні.

Операція запланована на початок січня. Часу обмаль, гроші необхідно зібрати терміново.

Тому усі небайдужі можуть перерахувати кошти на банківський рахунок мами дівчинки Тетяни Богданівни Веприк, який ви зараз бачите на екрані.

5168757317875146 ("Приватбанк»)
Кожна ваша гривня здатна врятувати життя!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення