Воркшоп з онлайн-контролю за депутатами

Воркшоп з онлайн-контролю за депутатами

Вже завтра, 16 червня до Тернополя на воркшоп "Цифри не брешуть" приїде аналітик Громадянської мережі ОПОРА . Першочергово розглядатиметьмя питання "Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних, щоб навчити охочих читати парламентські дані та писати аналітичні матеріали для потреб своєї громади чи навіть для топових українських ЗМІ". 

Захід відбудеться 16 червня у готелі «Тернопіль» (конференц-зал №2, третій поверх). Початок о 15:00.

Такий захід недавно проводився у столиці.  За його результатами учасники стали співавторами статей для видань „Український тиждень” та Informator, підготувавши тексти „Що топ-політики обіцяють і як за це (не) голосують” і „Бурштиновий клінч: чому Рада не узаконює Ринок каміння "відповідно. Обидва матеріали були написані на базі парламентських даних онлайн-сервісу Rada4you.org.

Хочеш навчитися читати парламентські дані та готувати якісні аналітичні матеріали на їх базі? Зареєструйся на воркшоп "Цифри не брешуть. Як контролювати нардепів за допомогою парламентських даних ", заповнивши онлайн-форму за ЦИМ посиланням https://goo.gl/forms/j4jYnFIKTiGTrwIh1. А також, по можливості, прихопіть із собою ноутбук.

Спікер - аналітик Громадянської мережі ОПОРА Святослав Бабіля.
Контактна особа та організатор воркшопу у Тернополі - Ольга Галушка (093 23 80 81

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення