Жіночі граблі

Проєкт «Жіночі ГРАБЛІ» створений для жінок, про жінок та
разом із жінками !!!

12 неділь + 12 жінок +12 спікерів + 12 тем + індивідуальна робота з психологом та метафоричним коучем = трансформація жіночої долі

Відгуки учасниць Першого та Другого сезону про проект ви можете прочитати у групі за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2045539029109989/


Жінка…. Яка вона? Хто вона зараз? Якою її бачать інші і якою вона бачить себе сама? Не так вже й багато простих, коротких запитань, на які ЖІНКА зараз не може дати відповідь…. І хоч світ змінюється, прекрасна половина людства стали більш впевнені в собі, можуть себе відстояти і досягають прекрасних результатів в роботі поряд з чоловіками, - не стали від цього щасливішими.

Так, стали незалежними, стали сильними, непохитними, але щасливими – НІ! Ми звикли одягати стільки масок, щоб тільки ніхто не побачив нашого болю, страху, розчарування…що мимоволі повірили в те, що це ми – справжні. І від цього настає відчуття зради, зради себе самою… І звідси наша злість, невдоволеність і гіркий присмак розчарування. А найгірше те, що ми опинились в ямі власних емоцій та вчинків, не знаючи як звідси вибратись….

Проєкт «Жіночі ГРАБЛІ» створений для жінок, про жінок та разом із жінками. Його мета – навчити жінку бачити себе справжню, ту, яка зараз глибоко в середині кожної з нас; ту, яка дуже хоче на волю, випустивши яку, жінка насправді стане щасливою.

В цьому проєкті ми будемо заново знайомитись із собою, шукаючи щастя та причини його відсутності в середині себе, пробачаючи себе та інших. Протягом дванадцяти зустрічей ми будемо розкриватись, навчатись і рости.

Протягом трьох місяців ваших змін, вас будуть супроводжувати сімейний психолог та жіночий коуч, які будуть поруч, будуть підтримувати, навчати та допомагати у всіх ваших змінах.

12 занять, на які буде запрошено 12 спікерів , за допомогою яких ми «повернемо корабель в правильному напрямку». Ми будемо викорінювати душевні проблеми, ми будемо розбирати стосунки : з чоловіками, з батьками, з дітьми. Ми будемо говорити про здоров'я , зокрема жіноче здоров'я, та яке відношення до цього мають чоловіки і наші образи на них. На наших зустрічах буде лікар онколог-гінеколог, дієтолог, сексопатолог та багато інших спікерів. А ще ми маємо для вас кілька сюрпризів. Слідкуйте за новинами та приєднуйтесь до нашого проекту. Зміни там, де до них готові.

Автори проєкту та ваша підтримка:
Співзасновники Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching)

Galyna Zhegraj(м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, казкотерапевт, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Перезачаття", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).

Марія Баландюк (м.Тернопіль) - сімейний психолог, психолог-консультант в методі позитивної психотерапії, Вісбаденська академія Позитивної Психотерапії майстер-курс,спеціаліст з використання проективних методик (метафоричних асоціативних карт), казкотерапевт, член асоціації ЕЕАТА, засновниця психологічної студії "Smille", ведуча жіночих тренінгів та семінарів.

Кількість місць обмежена, тому спішіть зареєструватися за посиланням:
https://goo.gl/forms/RtbpPaZSoQcps6fq2

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення