Blockchain&Bitcoin Conference Vinnytsya

Blockchain&Bitcoin Conference Vinnytsya

Blockchain&Bitcoin Conference Vinnytsya - подія, на якій зустрінуться українські та міжнародні експерти ринку криптовалют та Blockchain. Ви дізнаєтеся, чому ця галузь вже змінила світ та зможете обмінятися досвідом в розробці цікавих рішень з використанням технологій криптовалюти.

На захід обов'язкова реєстрація
Про що говоритимемо?
Blockchain. Варіанти та сценарії масштабування криптовалют. IOT рішення. Розробка додатків. Запуск проектів на Ethereum. Трейдінг. Інформація про ринок криптовалют. Особливості трейдінга криптовалют. Майнінг. Зосередимо увагу на актуальній ситуації з майнінгом. Принципами майнінгу, як одного зі способів видубутку криптовалют. ICO. Специфіка проведення власного ICO: бюджети і труднощі, з якими обов'язково зустрічаються проекти із запуском свого ICO. Для IT-спеціалістів та FinTech розробників. підприємців, фінансистів, ентузіастів, що вже знають про переваги нової технології та усіх, хто хоче знати та розуміти, як працюють криптовалютні технології.

Детальніше: http://blockchain.vn.ua/
Вартість участі зі знижкою - 500 грн.
Акційна ціна діє до 14.09.2017
Довідки за телефоном: +38 (063) 2262218

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook