5 причин піти на DjSet Pianoбой у Вінниці

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
10 квітня 2018

20 травня у Вінниці запланований DjSet Дмитра Шурова - Pianoбой. До концерту залишилось зовсім мало часу. Якщо ви ще не вирішили, чи варто вам йти на DjSet Pianoбой у Вінниці MoeMisto.ua пропонує вам 5 причин, чому вам варто купити квитки на DjSet Піанобоя у Вінниці! 

5 причин піти на DjSet  Pianoбой у Вінниці

Причина №1
Всі ми знаємо, що Pianoбой - це наш земляк - Дмитро Шуров! А земляків, як відомо, варто підтримувати.) Народився Дмитро 31 жовтня 1981 року у Вінниці і навіть закінчив 4 класи Вінницької музичної школи. І саме  тут навчився грати на музичних інструментах. Концерт Піанобоя у Вінниці відбудеться вже не вперше. Так минулого року концерт був у концертному залі Feride Plaza, а ще раніше Pianoбой виступав у місцевому пабі. Хто був на концертах в минулих роках, зможе підтвердити, що було круто. Отож і цього року наш талановитий вінничанин Дмитро не підкачає, тим більше, що Pianoбой пропонує новий формат свого концерту - DjSet ))


Причина №2
Місцем для концерту Pianoбоя цього року обрано караоке-ресторан AURA. Це просто чудове місце для подібного формату концерту. Раніше із своїм DjSet(ом) приїжджав Влад Яма і неабияк порадував вінницьку публіку. Відчуття ці просто не передати. Захоплююче, яскраво, вражаюче...

Причина №3
Хто слідкує за творчістю Дмитра Шурова, той з впевненістю може сказати, що цьогорічний формат концерту є  особливим. Так Ви зможете почуте нове звучання старих пісень.

Пісня "Родина" в новому звучанні:Причина №4 
Вартість квитків на DjSet Піанобоя у Вінниці коливається від 250 до 550 грн. В середньому це небагато, порівнюючи з іншими концертами. Так у місцях біля входу квитки коштують 250 грн, до речі, найдешевших квитків залишилось небагато, тому хто хоче насолодитись концертом за невеликі гроші, поспішайте придбати.
Найдорожчі квитки обійдуться всього 550 грн, але за DjSet(ом) ви будете спостерігати з перших місць у залі ресторану. Оскільки ціна для концертів -  фактор вагомий, то доступні ціни на концерт Піанобоя можна назвати однією з причин, щоб все таки піти. 


Причина №5
Вінниця зустрічатиме концерт Pianoбоя за 10 днів до початку літа, 20 травня. В календарі це неділя, не важкий понеділок, не середина тижня, не багатообіцяюча п'ятниця, а неділя. Ви тільки подумайте, що може бути краще, ніж у неділю піти на крутий концерт.
А ще можна піти як друзями, так і з коханими, бо Піанобоя слухають і люблять як дівчата так і хлопці. 
 

Отож, приходь на концерт Піанобоя у Вінниці і насолоджуйся

Події по темі:
Коментарі до події (3)
  • Андрій Сташук 01 Листопада

    я тоже пойду
  • Svitlana Shurova 01 Листопада

    Побачимось та поспіваємо! (:smile:)
  • Tatka Kalantaj 01 Листопада

    супер!!!
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
5 речей, які потрібно встигнути зробити до кінця літа у Вінниці
5 речей, які потрібно встигнути зро... Літо – це свіжі емоції, враження, відкриття, цікаві події, зустрічі та знайомства, маленькі божевілля і великі плани....
Тест "Наскільки добре ви знаєте Вінницю?"
Тест "Наскільки добре ви знаєте Він... Вінниця, є містом з цікавою та багатогранною історією. Багато років воно будувалося, змінювалося та розвивалося, щоб зар...
5-ТОП місць Вінниці, де можна зробити ідеальне фото для Instagram
5-ТОП місць Вінниці, де можна зроби... В епоху високорозвинених комп'ютерних технологій, і спілкування в соціальних мереж, як молодь, так і люди зрілого віку,...
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook