Чеський Четвер. Фільм Віри Хітілової "Ми їмо плоди дерев райських"

Чеський Четвер. Фільм Віри Хітілової "Ми їмо плоди дерев райських"

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Чеський Четвер. Показ фільму Віри Хітілової "Ми їмо плоди дерев райських" запланований на 21 квітня!
Для перегляду буде запропонований фільм Віри Хітілової «З плодів дерева раю ми можемо їсти» (Ovoce stromů rajských jíme) (1969) (95 хв).

Фільм буде показано мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Кожного другого четверга Чеський центр, спільно з Книгарнями «Є» у Вінниці, Дніпропетровську, Харкові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, організовує для співвітчизників, студентів, які вивчають чеську мову, та всіх, кого цікавлять чеська культура, показ чеських фільмів. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Віра Хітілова у фільмі «Ми їмо плоди дерев райських» розповідає історію любовного трикутника, спираючись на неясний ірраціональний сюжет, багатозначне розшифровуються алюзії і таємничі зв’язку кримінального еротичного дійства, в якому дійсність переплітається з галюцинаціями, а страх переслідування деформує реальність ...

Фільм номінований на приз «Золота пальмова гілка» на Каннському фестивалі 1970. В кінці 60-х фільм був заборонений до прокату в Чехословаччині, а Віра Хітілова не знімала повнометражні фільми наступні 7 років.

Адреса книгарні «Є»: вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.
Початок о 18:30
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Коментарі до події
Дивись інші фільми Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook