Дні Польського Кіно в Україні

Дні Польського Кіно в Україні

Всі анонси від: Родина

Дні Польського Кіно в Україні – власний проект Польського Інституту у Києві.
Цьогоріч свято польського кіно відбудеться вже втринадцяте у п'яти містах України.Вінниця у списку міст.
Так, у вінницькому кінотеатрі «Родина» глядачі зможуть переглянути найкращі польські фільми, створені впродовж останніх двох років. 

  1. У Києві фестиваль відкриватиме фільм «Кур’єр» Владислава Пасіковського, який є історією людини від успішного виконання місії якої залежала доля Польщі і Другої світової війни.
  2. Черговими фільмами фестивалю стануть: психологічна комедія «7 почуттів», режисер якої (Марек Котерський) зібрав зірковий акторський склад, до якого увійшли, зокрема, Йоанна Куліг, Майя Осташевська, Анджей Хира.
  3. Продовжить кіно естафету важкий, однак дуже цікавий фільм Адріана Панека про дітей звільнених з концтабору – «Вовкулака».
  4. Четвертим фільмом буде анімаційна драма «Ще день життя», яку було створено у копродукції Польщі, Іспанії, Бельгії, Німеччини та Угорщини, що оповідає історію тримісячної подорожі відомого польського журналіста до спустошеної війною Анголи.
  5. На завершення фестивалю ми підготували психологічну драму Януша Кондратюка «Як пес з кішкою», до участі у якому було запрошено зірок польського кінематографа – Роберта Вєнцкєвіча та Ольгерда Лукашевіча, які представляють глядачеві сповнене іронічного гумору бачення нетипової родини. 

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. 
Початок сеансів о 20:00. 

Трейлер фестивалю:

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення