Dracula вперше у Вінниці! Сергій і Сніжана Бабкіни

Dracula вперше у Вінниці! Сергій і Сніжана Бабкіни

Всі анонси від: Будинок офіцерів
Театр «Прекрасні квіти», де служить чудове подружжя Бабкіних, створив виставу «DRACULA», як гостроемоціональну пластичну розповідь про самотність, яка у кожного своя і для кожного неминуча.
"Прекрасні квіти" говорять, що «DRACULA» - найвідвертіший з їх експериментів, і, напівжартома, називають такий театр "анатомічним", натякаючи чи то на ретельне препарування почуттів - до каркаса,  чи на спроби осягнути перипетії життя після смерті. В експериментальній постановці, як і в класичній версії, тонко змішуються гротеск і лірична драма.
 
Режисер вистави Артем Вусик так говорить про свою роботу: "Мене завжди зачаровувала ця історія, цей трепет перед вічністю, пізнання смерті за життя. Мені завжди здавалося, що Дракула - квінтесенція самотності, глибоко хвора людина, яка добре усвідомлює свою недугу. Всі інші персонажі теж нескінченно самотні, приречені блукати в світі пристрастей, що не з'єднують їх, а тільки поглиблюють самотність. Тут і невиліковний біль, і  божевілля, і любов, яка не в силах знайти своє втілення ні на цьому, ні на тому світі. Все це ідеальний матеріал для відвертого дослідження вічних тем ізоляції душі і набуття любові. Дивовижна легенда, що не втрачає своєї щемливої ​​гостроти і містичної таємниці ".

У виставі також зайняті:

  • Артем Вусик,
  • Денис Чмельов,
  • Оксана Черкашина,
  • Ігор Ключник,
  • Сніжана Бабкіна.

Як акторам вдасться інтерпретувати і заново пережити класичну драму, яким буде Сергій Бабкін в ролі Дракули, можна буде побачити вже 28 травня на сцені Будинку офіцерів.

Вартість: 100-500 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook