Конкурс «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2019»

Конкурс «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2019»

Кінць літа порадує усіх вінничан неймовірою подією – справжнім святом краси, ніжності та грації. Адже 31 серпня  в театрі ім. Садовського відбудеться фінал VII феєричного фестивалю творчості та краси – «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2019»!

Це яскраве шоу, на якому юні вінничанки змагатимуться за почесні титули і корони у трьох вікових групах та гран-прі фестивалю. А переможниці конкурсу як нагороду отримають незабутню подорож до Європи та унікальну можливість представляти наше місто на найбільш почесних та масштабних всеукраїнських і світових конкурсах краси.

Носити звання фіналістки фестивалю – висока та відповідальна місія. Протягом трьохтижневої підготовки учасниці отримують незабутній досвід роботи в команді, а також удосконалюють свої професійні навички: вчаться впевнено дефілювати по сцені, тренують пластику тіла та вміння виражати емоції за допомогою міміки та жестів.

Вже стало доброю традицією нагороджувати усіх дівчат ювелірними прикрасами, коронами, м’якими іграшками та спеціальними подарунками від партнерів заходу. Важливо й те, що увесь процес підготовки та день фіналу супроводжуватимуть фотографи та відеографи фестивалю, і кожен учасник матиме змогу зберегти прекрасні моменти своєї участі в конкурсі у вигляді професійних фото та відео. 

Переможниці конкурсу отримають унікальну можливість представляти наше місто на найбільш масштабних всеукраїнських і світових конкурсах краси.

Дата і час: 31 серпня
Адреса: вул. Соборна, 8, Вінниця
Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення