«DISCO SUPER STAR-90» - Ласковий май, Dr.Alban, C.C.Catch. Триб'ют шоу

«DISCO SUPER STAR-90» - Ласковий май, Dr.Alban, C.C.Catch. Триб'ют шоу

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Вперше у Вінниці  відбудеться концерт - український триб'ют "Ласкавий май" у виконанні українського гурту "Ласкавий травень".
Соліст групи "Ласкавий травень" Влад Травневий має неймовірну природну схожість голоси з голосом соліста групи "Ласкавий май" Ю.Шатуновим.

У програмі прозвучать всі відомі хіти колективу у виконанні Влада Майського.

Задумкою організаторів проекту є поки що не повне розкриття інформації стосовно учасників колективу. Ми хочемо дати можливість глядачам почути і побачити все те, що вони чули і знають з матеріалів музичної індустрії минулих років та сучасності. Ми хочемо вищої оцінки того, що приготували для глядача, не розкриваючи осіб і імен музикантів. Гурт виконує відомі пісні та нові твори створені в наш час вже нашими авторами і музикантами.

Ми впевнені, що ті, хто прийдуть на концерти "Гурту ЮА Ласкавий травень" будуть приємно здивовані і раді тому, що вони почули на концерті саме те, що і хотіли почути. Не вірте чуткам, не вірте скандальним постам в інтернеті, просто прийдіть та переконайтеся в музичному професіоналізмі гурту. У цьому рекламному ролику звучить реальний голос соліста. Пориньте в атмосферу приємних спогадів і в атмосферу популярного музичного формату в стилі "Ласкавий травень ЮА".

Чекаємо на зустріч у Вашому місті.
Коли: 1 квітня
Де: Будинок офіцерів
Квитки: 200 - 350 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення