Хлібне перемир'я. Театральна прем'єра

Хлібне перемир'я. Театральна прем'єра

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

У Вінницькому театрі ім. Садовського відбудеться прем'єрна вистава “Хлібне перемир'я” за текстом відомого українського письменника Сергія Жадана
Спільний проєкт трьох театрів у рамках Міжнародного фестивалю "Мельпомена Таврії"!

П’єса харків'янина  Сергія Жадана вперше прозвучала зі сцени Харківського театру ім. Шевченка у виконанні автора. Навесні 2021 р. її вже презентували як драму у постановці Олександра Ковшуна .
Нині, в евакуації, "Хлібне перемир'я" здобуло нове сценічне втілення у вигляді спільного проєкту березільців з Вінницьким академічним театром ляльок  "Золотий ключик" та Вінницьким акдемічним музично-драматичним театром ім. М.К.Садовського.

Це історія про наше сучасне і минуле, про смерть і життя. 

Сюжет:
...Донбас. Літо 2014-го. Помирає мати двох братів, Толика й Антона. В умовах воєнного часу вони шукають можливості "по-людськи" її поховати. А далі – самі лише знаки: підірваний міст між двома частинами їхнього містечка, глухоніма жінка, яка прийшла "відспівувати" маму, вагітна і небіжчиця в одному домі, поштар без пошти, фермер, у якого під час хлібного перемир'я вигорів увесь врожай…

Актуальність і пророчість цього твору нині накрила всю країну. Війна ж як своєрідний страшний ритуал... Проходячи крізь його вогонь нація перероджується і набуває абсолютно нової якості. Ми переконані в цьому і закладаємо всю енергію нашої віри у виставу.

Коли: 2 липня
Початок о 17:30
Вартість квитків: 200 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення