Екскурсія в Хотин та Чернівці

Екскурсія в Хотин та Чернівці
Подія минула
Тип подорожі: екскурсії
Вартість: 399 грн

Помандруємо маленьким українським  Парижем, нашим чарівним містом Чернівці та величною фортецею у Хотині?! Чернівці- це, дійсно, те місто, яке заворожує своєю архітектурою та розміреністю життя.
Чернівці вже точно полонили серце туристів, адже за останній рік - це один з найпопулярніших наших напрямків. 
Хотинська фортеця - це місце, про яке навіть не потрібно багато говорити, адже могутність цієї фортеці важко описати словами. Приєднуйтесь! Як кажуть, краще один раз побачити, чим багато разів почути.

Програма туру: 
05:00 Збір біля маг. Чайка (просп. Космонавтів, навпроти кінотеатру Мир).
09:00 Орієнтовний час прибуття в м.Хотин.
09:00-11:00 Екскурсія Хотинською фортецею.

Хотинська фортеця - одна з найбільш дивовижних пам'яток України. На території Хотинської фортеці створено Державний історико-архітектурний заповідник. Тут полюбляють проводити свята козацької звитяги та знімати фільми (вх. квиток 25 дор., 15 дит.)

11:00-12:30 переїзд в одне з найкрасивіших міст України - м. Чернівці, що розкинулося на берегах Прута. Ще Чернівці називають "маленьким Парижем". Невеликі вулички, викладені кам’яною бруківкою, огорнуті невисокими будинками – кожен свого кольору, цікава архітектура.

12:30-14:30 прийшов час пообідати чимось смачненьким.

14:30-16:00 Огляд Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, де розпочнеться наша екскурсія інтер’єру, внутрішніх приміщень університету. Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання (вх. квиток 25 дор., 10 дит.).

16:00-18:30 Далі на нас чекає пішохідна екскурсія історичною частиною Чернівців. Ви побуваєте на головних площах старого міста – Філармонії, Центральній, Соборній, Театральній, а також прогуляєтеся старовинними вулицями, що зберегли історичну забудову.

18:30-19:00  збір біля автобусу та виїзд додому.

00:00  – орієнтовний час прибуття 

Більше турів від організатора: Туристичне агенство "Фора-тур"
Розповісти друзям
Подорожі у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp