КайФАЙНЕмо у Вінниці! Концерт в рамках фестивалю "Файне місто"

КайФАЙНЕмо у Вінниці! Концерт в рамках фестивалю "Файне місто"

На вас чекає унікальна подія! Вперше від організаторів фестивалю "Файне місто" організовано всеукраїнський концертний тур “КайФАЙНЕмо”!
В межах туру у червні у Вінниці відбудеться концерт, на якому гратимуть гурти з України та Чехії: “O.Torvald”, “The Unsleeping” та “Denoi”.

 У Вінниці концерт відбудеться 20 червня на території дитячо-юнацької спортивної бази “Колос”. Початок о 17:30.

Усі заходи будуть відбуватись згідно з усіма карантинними обмеженнями й нормами, тому кількість квитків обмежена.
Придбати їх можна на сайті туру ТУТ
Ціна: 
350 грн

Якщо минулого року фестиваль Файне Місто поїхав у тур кайФАЙНЕмо, щоб дати можливість кожному хоч трішки доторкнутись до фестивальної атмосфери, то у 2021 році ми вирушаємо у кайФАЙНЕмо тур за підтримки УКФ лише з хорошими новинами, щоб сказати: "Фестивальному літу - так!".
10 червня в рамках кайФАЙНЕмо: pre-party tour 2021, разом з O.Torvald, The Unsleeping, Denoi (Чехія) та молодими місцевими гуртами ми завітаємо у Вінницю.

Також до туру приєднується Мяч Дредбол - найфестивальніший та незмінний ведучий Файного Міста.

То ж чекаємо вас 20 червня на територію Бази Колос, стартуємо о 17:30

Окрім того, усіх відвідувачів турових концертів чекатимуть приємні бонуси від фестивалю Файне Місто, адже тільки безпосередньо під час концерту, кожен бажаючий зможе придбати вхідний квиток на цьогорічний фестиваль Файне Місто зі знижкою 30% та долучитись до організованого Амбасадором Файного Міста групового виїзду на фестиваль Файного Міста

Усі заходи будуть відбуватись згідно всіх карантинних обмежень і норм, тому кількість квитків обмежена.

На одній сцені виступатимуть два українські гурти, а також приїдуть музиканти з Чехії:

• “O.Torvald” — як зазначають організатори, “кожен концерт гурту — це божевільна енергетика, взаємодія з аудиторією та справжній рок-н-рол, якого так мало останнім часом“.

• “The Unsleeping” — молодий український гурт, який за короткий термін став одним з найперспективніших артистів на альтернативній сцені України.


• “Denoi” 
— денс-метал гурт з Чехії, заснований у 2015 році, який поєднує у своїй творчості важке звучання разом з EDM i Drum’n’Bass. Танці на столах та слем під сценою — це про них.


Організатори додають, що під час концерту можна буде придбати вхідний квиток на цьогорічний фестиваль “Файне Місто” зі знижкою 30% та долучитись до організованого Амбасадором “Файного Міста” групового виїзду на фестиваль. 

Вартість квитків: 350 грн
Сторінка заходу на Facebook

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення