Відкриття Вінницької обласної федерації фехтування та єдиного в місті, міжнародного клубу фехтування «VINFENCING»

Відкриття Вінницької обласної федерації фехтування та єдиного в місті, міжнародного клубу фехтування «VINFENCING»

Запрошуємо на відкриття Вінницької обласної федерації фехтування та єдиного в місті, міжнародного клубу фехтування «VINFENCING» - Вінницький інтернаціональний клуб фехтування -VIFC

Так-так, Вінничани, раді Вам повідомити, що у нашому місті розпочинає свою діяльність Вінницька обласна федерація фехтування, на чолі із президентом федерації — Артем Сиваш.

Більше того, відтепер долучитись до цього престижного та видовищного виду спорту є можливість у кожного жителя нашого міста, адже ми відкриваємо оновлену залу першого та єдиного у місті Вінницький інтернаціональний клуб фехтування -VIFC!

Висококваліфіковані викладачі — Аліна та Омар Таха — щодня чекатимуть усіх охочих долучитись до фехтувальників за адресою: пл. Гагаріна, 2 (Третій поверх Вінницького Універмагу).

На честь цих двох чудових подій, ми — Вінницька обласна федерація фехтування та Вінницький інтернаціональний клуб фехтування -VIFC, за підтримки Артем Сиваш, влаштовуємо гучне святкування 25.07 на площі Гагаріна!

Запрошуємо усіх дізнатись більше про цей рідкісний вид спорту, познайомитись ближче із президентом ВОФФ та засновниками клубу, отримати сертифікати на пробні заняття фехтуванням, виграти безліч корисних подарунків від партнерів та просто драйвово провести час!

25 липня, 16:00, Площа Гагаріна - чекаємо усіх бажаючих!
18:00 - офіційна частина відкриття, вхід за запрошеннями.

Спонсори заходу:

Інформаційні джерела:

А також висловлюємо вдячність Майстерні обладунків Armor workshop Pavlo Kozak🤝

На зображенні може бути: текст

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення