The Retuses вперше у Вінниці!

The Retuses можна назвати одним з найпомітніших музичних явищ інді-андеграунду. Самостійний музичний проект Михайла Родіонова був створений в 2007 році в Зеленограді. Складно уявити, але з моменту релізу першої пісні пройшло вже цілих 10 років. 30 липня 2007 року Міша виклав в мережу свою першу інструментальну композицію. Вона була записана на мікрофон фотоапарата і тривала всього декілька хвилин. З інтерв'ю: «Я не думав тоді, що це піде далі моєї кімнати і що це буде слухати хтось крім моїх друзів. Я записував все так, як відчував. Мені здається, що музика так і повинна народжуватися. »

На рахунку The Retuses три концептуальних атмосферних альбому: Echo (2009), Walz Baltika (2011) і Astra (2013). Кожен з цих альбомів несе в собі певну ідею і настрій, але всі вони, звичайно, різні. Незмінним залишається одне - підхід до музики. The Retuses - дивно тонке поєднання меланхолійного акустичного фолку, електроніки, зворушливого вокалу і лірики, наповненою символізмом.

22 жовтня на сцені креативного простору "Артинов" до Міші Родіонову приєднається басист Даня Мудрик. В такому форматі хлопці будуть виступати в Україні вперше. Глядачі зможуть почути не тільки улюблені багатьма пісні на вірші Єсеніна, а й композиції з альбомів Astra і Waltz Baltika в нових аранжуваннях, а також кілька абсолютно нових композицій.

 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook