The Retuses вперше у Вінниці!

The Retuses можна назвати одним з найпомітніших музичних явищ інді-андеграунду. Самостійний музичний проект Михайла Родіонова був створений в 2007 році в Зеленограді. Складно уявити, але з моменту релізу першої пісні пройшло вже цілих 10 років. 30 липня 2007 року Міша виклав в мережу свою першу інструментальну композицію. Вона була записана на мікрофон фотоапарата і тривала всього декілька хвилин. З інтерв'ю: «Я не думав тоді, що це піде далі моєї кімнати і що це буде слухати хтось крім моїх друзів. Я записував все так, як відчував. Мені здається, що музика так і повинна народжуватися. »

На рахунку The Retuses три концептуальних атмосферних альбому: Echo (2009), Walz Baltika (2011) і Astra (2013). Кожен з цих альбомів несе в собі певну ідею і настрій, але всі вони, звичайно, різні. Незмінним залишається одне - підхід до музики. The Retuses - дивно тонке поєднання меланхолійного акустичного фолку, електроніки, зворушливого вокалу і лірики, наповненою символізмом.

22 жовтня на сцені креативного простору "Артинов" до Міші Родіонову приєднається басист Даня Мудрик. В такому форматі хлопці будуть виступати в Україні вперше. Глядачі зможуть почути не тільки улюблені багатьма пісні на вірші Єсеніна, а й композиції з альбомів Astra і Waltz Baltika в нових аранжуваннях, а також кілька абсолютно нових композицій.

 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook