Майстерня Оратора

Подія минула
Майстерня Оратора
Майстерня Оратора

Скільки разів після закінчення виступ ви говорили собі: "Це було чудово! Як би я хотів вміти робити такі виступи! Чому у мене так не виходить?"

Ораторське мистецтво - це публічного виступ з метою переконання. Це гармонійне поєднання риторики, прийомів акторської майстерності і психологічних технік.
Наш курс "Майстерня Оратора 1.0" побудований таким чином, щоб прокачати потрібні Вам навички, посилити вашу харизму, додати "фішок", які позитивно будуть Вас виділяти на тлі всіх інших.

Ми не тільки підкажемо як позбутися страху публічних виступів, а й навчимо удосконалювати дикцію, запам'ятовувати великий обсяг інформації, відповідати на каверзні питання "складною" аудиторії !!!

Тренінг спрямований на те, щоб зняти страх виступу перед аудиторією. Щоб ви могли спокійно вийти перед слухачами і почати розмовляти практично на будь-яку тему:
  - утримуючи увагу публіки,
  - кажучи на хорошому рівні енергетики
  - активно і грамотно використовуючи жести, інтонації, контакт очима.

Після проходження курсу ви:
 - 
напрацюєте багато необхідних навичок, щоб під час виступів відчувати себе впевнено і спокійно;
 - навчитеся викликати потрібні емоції у слухачів, проявляти гнучкість в передачі інформації, з урахуванням індивідуальних особливостей сприйняття кожної людини;
 - якісно поліпшите дикцію, вимова і звучання голосу;
 - активно підкріплювати інформацію жестами.

Мета наших занять: отримання досвіду ефективної комунікації, впевненою презентації себе, свого матеріалу, передачі потрібних емоцій, підвищення культури публічного виступу.

Перевагами проходження курсу в Центрі є:
 - практичність в життя.
 - надання відеозаписів занять учаснику для оцінки їм власного виступу;
 - тренування навичок публічного виступу та отримання якісної зворотного зв'язку від тренера і учасників занять;
 - артикуляционная гімнастика - розминка мовного апарату, що поліпшить дикцію, дихання і внутрішній стан;
 - тепла і дружня атмосфера допоможе отримати 100% результат!

Програма курсу "Майстерня оратора"
Презентація курсу: «Хто такий харизматичний оратор? Якими навичками він володіє? »
Заняття 1 Створення першого враження. З чого складається і що впливає на створення враження. Правила виходу в аудиторію і вітання участніков.Самие «популярні» помилки новачків.

Заняття 2 Візуальний контакт і пауза оратора. . Правила контакту очей. Пауза для урізноманітнення виступу. Енергетика виступу.

Заняття 3 Психо-м'язові затиски в тілі. . Як позбутися від сутулих плечей, скованих жестів, затиснутого дихання, монотонного голосу і збільшити ефективність комунікації.

Заняття 4 Жести. Важливість жестів для оратора. Структура і функції жестів. Візуалізація інформації за допомогою жестів. Стратегія підбору жестів.

Заняття 5 Емоції. Функції емоцій в роботі оратора. Як висловити потрібні емоції. Як запускати у слухачів потрібні емоційні стани.

Заняття 6 Голос. Функції голосу і його параметри.Какіе тони / інтонації потрібно використовувати оратору під час виступу для якісного передачі інформації.

Заняття 7 Що стоїть за словами виступаючого / пресуппозиции. Позитивні і негативні фрази у мові оратора. Презентація себе, як професіонала і досвідченого оратора, на основі позитивних фраз.

Заняття 8 Передача невербальної інформації / метаповідомлення. Нелегко зрозуміти і пояснити, поки не спробуєш.

Заняття 9 Мотивація слухачів. Способи мотивації. Де використовувати мотивацію вчасно виступу. Співвідношення позитивної та негативної мотивації.

Заняття 10 Робота з «шкідливими» слухачами / утилізація. Правильна і позитивна реакція оратора на негативну поведінку учасника. Відповіді на недоречні запитання учасників. Переклад «шкідливого» учасника в зацікавленого.

Заняття 11 Підготовка до публічного виступу / дизайн виступу. Стратегія розробки програми виступу. Форми навчальної активності. Принципи та умови ефективного навчання.

Заняття 12 Сертифікація. Інтеграція знань.

Технологія навчання побудована на основі міні-презентацій, семінарських занять, тренінгу, рольових і ділових ігор, коучингу і самокоучінга, групової та індивідуальної, зворотного зв'язку.

Дивитись всі події організатора:
Додати подію до календаря
Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Школа изучения поведения личности
Навчання Школа изучения поведения личности
Ср. 18 Січня 18:00
Международный ІТ Чемпионат «Золотой Байт 2017»
Навчання Международный ІТ Чемпионат «Золотой...
Вт. 31 Січня 23:00
Тренинг "Эмоциональный интеллект и состояние"
Навчання Тренинг "Эмоциональный интеллект и...
Ср. 18 Січня 18:00 - 21:00
Startup Crash Test #2
Навчання Startup Crash Test #2
Ср. 25 Січня 18:00 - 21:00
Online курс "Я - лучшая версия себя!"
Навчання Online курс "Я - лучшая версия себя...
Сб. 28 Січня 00:00
Мастер-класс "Женский маркетинг: как быть женщиной на все 100%"
Навчання Мастер-класс "Женский маркетинг: ка...
Сб. 21 Січня 12:00 - 17:00
Управление будущим. Системная работа с целями и ценностями
Навчання Управление будущим. Системная работ...
Сб. 21 Січня 10:00 - 18:00
Блог Moemisto
“Орел & Решка” (випуски в Україні)
“Орел & Решка” (випуски в Україні) Львів. Було відвідано найцікавіші і найекстравагантніші кафешки Львова, прогулялись по старовинних вуличках Середн...
Туристичний прогноз на 2017 рік
Туристичний прогноз на 2017 рік 1. Овен: Львів Місто здавна відоме як осередок художньої творчості, літературного, музичного і театрального ми...
Новий дизайн вінницької афіші MoeMisto.ua
Новий дизайн вінницької афіші MoeMi... Робота над новим обличчям сайту велась протягом року. Ми уважно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент,...