Піккардійська Терція

Піккардійська Терція

Всі анонси від: Будинок офіцерів

14 січня вінничани вкотре бурхливими оплесками зустрінуть талановитий акапельний колектив «Піккардійська терція»! Концерт відбудеться на сцені Будинку Офіцерів уже невперше. Але цього разу музиканти презентуватимуть прихильникам нову концертну програму «Казка на білих лапах».
Початок концерту о 18.30.
Вартість квитків від 350 до 400 грн.

Незабутній концерт, приємний відпочинок та драйвовий настрій подарує новий унікальний мистецький проект "КАЗКА НА БІЛИХ ЛАПАХ" за участі вокальної формації "ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ" і незрячих дітей віком 4-12 років з різних міст України.

У програмі - хіти піккардійців і прем'єра 9 нових різдвяних пісень, які легендарна група виконуватиме разом з незрячими дітьми.

Подаруй справжню різдвяну казку собі і своїм близьким!

«Піккардійська Терція» - це...» - цю фразу продовжили Віктор Морозов, Кость Москалець, Сашко Лірник, Руслана, Марічка Бурмака, міністр культури Євген Нищук, Віктор Бронюк, Олег Собчук, Фагот, Олексій Коган, Оксана Муха, Павло Табаков, Юлія та Сашко Божики, Анжеліка Рудницька, Ліля Ваврін, гурт «От Вінта».  

 


Історія самобутнього творчого колективу «Піккардійської терції» розпочалася 24 вересня 1992 року — в день, коли новостворений секстет дебютував із концертом у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Позитив та оптимізм закладені в самій назві формації.

 «Піккардійська терція» — термін авторства відомого українського композитора Анатолія Кос-Анатольського. Означає мажорний зворот у фіналі музичного твору. Утім, вокальний гурт вніс у цей термін власну родзинку — подвоїв літеру «к».

 У 2014 році пісня гурту «Пікардійська терція» під назвою «Гей, пливе кача…» лунала під час поховання героїв Небесної сотні. З тих пір композиція стала символом прощання з героями, які загинули в Україні під час військових дій.
До речі, виступу «Піккардійців» у театрі передуватиме концерт у Вінницькому військовому шпиталі. У 2014 році пісня гурту «Пікардійська терція» під назвою «Гей, пливе кача…» лунала під час поховання героїв Небесної сотні. З тих пір композиція стала символом прощання з героями, які загинули в Україні під час військових дій.

 У творчій спадщині секстету "Піккардійська Терція" — понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фолк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз... Репертуар «Терції» на 95% — україномовний. Хоча в пісенному активі гурту — пісні 12 мовами світу.
Не менше вражає й географія гастролей: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Сінгапур.
А у Вінниці колектив по-особливому люблять. Майже щороку «Піккардійська терція» дає великі концерти у Вінниці. Тож не баріться з купівлею квитків, щоб стати одним з сотень прихильників у переповненому залі театру, які підспівуватимуть улюблені хіти та нові пісні разом з Андрієм Капралем, Славком Нудиком, Володимиром Якимцем, Андрієм Шавалою, Богданом Богачем та Романом Турянином.Вартість квиктів: від 350 - до 400 грн
Початок о 18:30
Місце проведення: Будинок Офіцерів
Купуйте квитки за телефоном: 
0974057332 Валентина

Мегапозитивні враження та емоції на все життя залишаться з кожним!

Зібрані кошти підуть на створенні кіно та книг для незрячих.

Змінімо погляд і навчімося бачити тих, хто світ сприймає серцем!

Коментарі до події (1)
  • Маша 22 Листопада

    хочу піти)
Отримуйте
регулярні оновлення