Подорож до Львова+замки Львівщини

Подорож до Львова+замки Львівщини

Всі анонси від: Фора-тур

Під час поїздки на Вас чекатимуть величні пам'ятки архітектури, прекрасні замки та ідеальні вулиці міст, чаруючі музеї та підземелля...Безліч смачненького та корисного у славному м. Луцьк...та невідкритті таємниці у замку Любарта, які ми спробуєм відгадати!

Програма туру:
ДЕНЬ 1-й Виїзд з Вінниці о 6:00 ранку біля маг. ГРОШ на 600-річчя /на Вишеньці/
 - З 12:00 до 17:00 - екскурсії в Золочівському, Підгорецькому та Олеському замках. Старовинні замки Львівщини - гордість краю. Побудовані при магнатах і королях Речі Посполитої, ці замки не раз опинялися в центрі кровопролитних і вирішальних подій в історії. У замках Львівщини поєднуються середньовічні фортифікаційні традиції з традиційними донжонами і традиціями Нового часу (голландська система фортифікацій). Багато замків, збудовані та перебудовані в епоху Ренесансу, несуть в архітектурі риси Відродження, бароко, маньєризму. Замки були багаті інтер'єрами і колекціями картин, зброї, книг. Зараз у багатьох замках розгорнуті музейні експозиції.

 - 17:00-19:00 - переїзд та поселення у готель в м. Дубно.
 
 ДЕНЬ 2 –й 08:00 - сніданок та виселення з готелю.
 - 08:30-10:00 - Екскурсія по величезній оборонній споруді – Дубенському замку, відвідуємо безліч цікавих експозицій, які точно не залишать вас байдужими та вразять своїми експонатами.
 - 10:00-11:30 -форт з примарами, загадковими легендами, наповнений водночас містикою та страхом! Заінтриговані? Все це ми побачимо на власні очі - спустившись до підземель Тараканового форту (прихопіть з собою ліхтарики та теплий верхній одяг).
 - 11:30-13:00 - переїзд до Луцька.
 -  13:00-15:00 – вільний час для обіду
 - 15:00-18:00 – оглядова екскурсія по місту Луцьк та відвідування відомого та одного з найкрасивіших замків Волині - замку Любарта.
 -  18:00 – збір біля автобуса та виїзд додому.
 - 23:00 – орієнтовне прибуття додому.

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook