Правила користування сайтом

Умови використання та основні правила публікації на moemisto.ua

При використанні сайту moemisto.ua будь-яким способом, ви погоджуєтеся з усіма «Умовами використання та основними правилами публікації».

1. Умови реєстрації.

      1. Зайти на сайт moemisto.ua і переглядати його інформацію можна без реєстрації, але для використання певних можливостей сервісу необхідно зареєструватися.

      2. Щоб зареєструватись на сайті, Користувач повинен зазначити повну та правдиву інформацію про себе, відповідно до питань, які наведені у реєстраційній формі і підтримувати таку інформацію в актуальному стані.

      3. Невиконання цих вимог буде вважатися порушенням «Умов користування», що може привести до негайного видалення облікового запису з moemisto.ua.

      4. Зазначена користувачем інформація про себе не є відомостями чи сукупністю відомостей, що ідентифікують цю особу або за допомогою яких вона може бути конкретно ідентифікована. Однак, ми рекомендуємо (але не вимагаємо) використовувати в якості імені користувача реальне ім'я, щоб Вас швидше могли знаходити Ваші друзі.

      5. Користувач самостійно вказує своє ім’я та прізвище або погоджується з тим, що сайт отримає таку інформацію з вказаного користувачем профілю із соціальних мереж.

      6. Користувач надає свою згоду на використання Адміністрацією на власний розсуд та в будь-який спосіб його права інтелектуальної власності без виплати винагороди.

      7. Moemisto.ua зберігає за собою право на свій розсуд відмовити в реєстрації або видалити ім'я користувача. Ви несете повну і виключну відповідальність за дії, здійснювані з Вашого профілю, і зобов'язуєтесь зберігати в конфіденційності Ваш пароль. Ви повинні негайно в письмовій формі повідомляти Адміністрацію про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису або інші відомі факти порушення безпеки.

​2. Забороняється.

      1. Публікувати будь-які матеріали, що закликають до порушення дійсного законодавства України. Заклики до насильницької зміни чи поваленню конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики щодо поділу меж території чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищенню майна, захопленню будівель і споруд, насильницькому виселенню громадян; заклики до агресії чи розпаленню воєнного конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння. Стимулювати й підтримувати публічні політичні дискусії. Переходити від основної теми обговорення на взаємні образи чи напади.

      2. Розголошувати персональні дані інших користувачів. Публікувати скани паспортів, інформацію з медичних карток чи інших персональних даних працівника чи клієнта компанії. Допускається публікація прізвища чи імені користувача, якщо це представник компанії.

      3. Збуджувати ворожість за національністю, расою, приналежністю до релігійної конфесії, громадянської позиції.

      4. Пропагандувати наркотики, обговорювати їх виготовлення чи їх вживання.

      5. Розміщувати матеріали рекламного або комерційного характеру, розміщення яких не узгоджено з Адміністрацією. Публікувати відгуки, підказки, коментарі та звернення у цілях просування чи підтримки інтересів до конкретної фірми, публікувати рекламні ссилки на особисті блоги, сайти, канали. Використовувати декілька акаунтів для публікації подій, відгуків та коментарів.

      6. Недобросовісна конкуренція та чорний піар: публікувати події та ставити коментарі негативного характеру конкурентам. Завантажувати фото чужого авторства.

      7. Залишати відгуки не засновані на власному клієнтському досвіді: описання ситуації зі слів друзів, знайомих та третіх осіб, висновки про роботу організатора події, що базуються на рекламних матеріалах чи ціновій політиці.

      8. Публікувати замість подій та коментарів некоректну інформацію.

      9. Публікувати від однієї особи декілька однакових  подій і відгуків підряд чи писати однакові відгуки, події (дублі). Вони видаляються чи модеруються.

      10. Стилізувати текст опису події під будь-який літературний рід чи жанр (вірш, п’єса, казка, байка), що ускладнює суть викладеного матеріалу.

      11. Публікувати фотографії, що не відносяться напряму до клієнтського досвіду, не передають роботу організації чи якість товарів. Використовувати у тексті відгуку ненормативну лексику.

      12. Створювати обліковий запис для інших осіб без їх дозволу. Використовувати ім'я якого-небудь користувача з наміром видати себе за цього користувача.

      13. Модифікувати, змінювати, привласнювати, відтворювати, поширювати, перекладати, публічно демонструвати, видозмінювати, продавати або будь-яким іншим способом використовувати сервіс або контент сайту (крім вашої інформації користувача), на яку оформлені авторські права, що порушують патент, торгову марку, комерційну таємницю, авторське право фізичних та юридичних осіб без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення чи розповсюдження.

      14. Перешкоджати належній роботі сайту або будь-яких операцій, які здійснюються в сервісі.​

3. Дозволяється.

      1. Додавати підказки, клієнтський досвід чи інформацію, корисну при виборі події.  Наприклад, рекомендація конкретного заходу і т.д.

      2. Писати відгуки та враження за маленьких дітей чи людей похилого віку, що не можуть самі скористатись сайтом. За умови, що вони були учасниками події.

      3. Давати оцінку телефонної розмови, якщо була отримана консультація працівника компанії у питаннях пов’язаних з  анонсом події чи заходу.

      4. Допускаються фото придбаного Користувачем квитка, отриманого флаєра, чи будь-якого іншого рекламно-інформаційного матеріалу пов’язаного з подією.Власні знімки (селфі) з будь-якої події чи заходу, що відвідав користувач.  

4. Адміністрація moemisto.ua зберігає за собою право:

      1. Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих Користувачів для розсилання повідомлень.

      2. В будь-який час на свій власний розсуд видаляти, редагувати або змінювати будь-який контент, включаючи будь-яку інформацію користувача, без попередження і з будь-якої причини (у тому числі при отриманні претензій або скарг з боку третіх осіб чи органів влади, що Ви порушили «Умови використання»).
      3. 
Видаляти або блокувати будь-яку інформацію користувача на сервісі.

       4. Надавати кожному користувачеві сайту ліцензію на використання, зміну і відтворення контенту виключно в особистих некомерційних цілях. Використання, відтворення, зміна, розповсюдження чи зберігання будь-якого контенту в інших цілях, крім особистих і некомерційних, заборонено без попередньої письмової згоди moemisto.ua. Заборонено будь-яким чином використовувати контент в комерції або будь-яким іншим чином, що порушує права третіх осіб.

      5. Використовувати надані Користувачем об’єкти авторського права на Сайті, зокрема (та не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіку.

      6. Не нести відповідальності за будь-які помилки або упущення в контенті. Не може гарантувати дійсність особистості інших користувачів, з якими Ви можете взаємодіяти при використанні сервісу.

      7. Переносити подію в інший розділ, якщо, на думку Адміністрації, вони стосуються відповідної рубрики.

      8. Видаляти події, відгуки та коментарі Користувача, якщо вони суперечать «Умовам використання» та нормам чинного законодавства України.

      9. Заблокувати аккаунт (обліковий запис) Користувача, у разі порушень «Умов використання».

      10. Змінювати будь-який пункт з «Умов використання»; змінювати, призупиняти або припиняти дію сервісу (в тому числі, доступ до будь-якої функції, бази даних або контенту) в будь-який час, опублікувавши відповідне повідомлення на сайті або надіславши його Користувачу по електронній пошті.

5. Користувач має право:

      1. Створювати власні текстові повідомлення відгуків, коментарів, ставити оцінки, а також обмінюватись думками з приводу подій.

      2. У випадку виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів Сайту Користувач повинен як найшвидше повідомити про це Адміністрацію.

6. Обмеження відповідальності Адміністрації:

      1. Користувач користується Сайтом виключно на власний ризик.

      2. Користувач сам несе відповідальність за будь-яку шкоду, спричинену комп’ютеру та його даним. Адміністрація не несе жодної відповідальності, в тому числі і за відповідність сайту цілям та меті Користувача.

      3. Адміністрація не здійснює обов’язкової перевірки матеріалів, що розміщується Користувачем на сайті.

      4. Адміністрація не несе відповідальності за зміст матеріалів на сайті та за будь-які відгуки та висловлювання інших користувачів, за їх відповідність вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг, найменування фірм та їх логотипів тощо.

      5. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу moemisto.ua, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Користувача, що розміщений на сайті, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту

7. Модерування.

      1. Модерування ресурсів на сайті здійснюється протягом найближчого часу після додавання нових подій користувачем. Зверніть увагу, що час модерації може тривати від 1 години в робочі дні і до двох робочих днів, якщо анонс додано у період вихідних, або святкоивх днів.
Події від користувачів спочатку модеруються адміністратором сайту, і лише тоді публікуються на сайті у відповідній рубриці.  

      2. Якщо модератор вважає, що будь-який текст порушує правила користування сайтом, він має право видалити його, відправити у спам, тимчасово або пожиттєво блокувати акаунт.

      3. Якщо Користувач не згоден з рішенням модератора, він може написати скаргу до служби технічної підтримки сайту.

      4. Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщає на сайті згідно чинного законодавства.

8. Посилання на інші сайти.

      1. Через Сайт можна отримати доступ до інших сайтів в мережі Інтернет. Адміністрація не має жодного контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик.

      2. Користувач визнає і погоджується з тим, що Адміністрація не несе жодної відповідальності за доступність до таких сайтів та за їх контент, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням контенту цих сайтів.