Sea Gourmet в Батискафі: Найкращі мідії в казанках та подарунки

Sea Gourmet в Батискафі: Найкращі мідії в казанках та подарунки

Всі анонси від: Батискаф - морепродукти та салати в самому центрі Вінниці

Якщо Ви дійсно полюбляєте самі свіжі та смачні морепродукти - Вас не залишать байдужими наші казанки мідій, що ми готуємо в Батискаф - морепродукти та салати в самому центрі Вінниці.

Це чудовий, не морожений морепродукт України - який ми доставляємо двічи на тиждень з Чорноморського узбережжя Одеси з рук дбайливих українських рибалок, які виходять в бурхливе море, щоб у наших госте й було НАЙКРАЩЕ: цінний відчизняний морепродукт, який завдяки нашим кухарям перетворюється на справжній шедевр морської кухні. Ми готуємо чорноморські мідії в казанках з крафтовими соусами та подаємо зі свіжою підсмаженою бездржджовою чіабатою та відерцем картоплі фрі. Це справжня насолода!!!

А кожного віторка та середи до цього чудового сета ми ще добавимо на Ваш вибір 0,33 л білого вина або смачного пива за кожен маленький казанок та 0,5 л вина/пива за кожен великий казанок.

Заходьте, забігайте, залітайте до нас в яскравий та оновлений Батискаф - морепродукти та салати в самому центрі Вінниці - тут справжня морська насолода та чудові подарунки до нашої фірмової страви кожного вівторка та середи.

"БАТИСКАФ"
Адреса:
  м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 43а (через дорогу від "Петроцентру", справа від шоу-рума "Володарки"))
Доставка: Довезунчик .
Працюємо: з 10.00 до 24.00 кожного дня (у понеділок з 12:00 до 24:00)
Жива музика: 4 рази на тиждень: четвер, п'ятниця, субота та неділя

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення