Семінар судів FAU

Подія минула

28 березня, в суботу у Вінниці проводиться семінар для маршалів з дрифтингу. Захід, що організовує комітет ФАУ з дрифту, почнеться о 11 годині. Учасники семінару зможуть отримати суддівське звання - Спортивний суддя з автомобільного спорту Третьої категорії.
Свідоцтво про присвоєння кваліфікаційної категорії офіційній особі ФАУ оформлюється на бланку встановленої форми, який виготовляється відповідним атестаційним органом. Термін чинності свідоцтва необмежений, крім випадків, передбачених Положенням.
Свідоцтво є власністю Автомобільної Федерації України та може бути визнане не чинним та вилучено рішенням Комітету офіційних осіб ФАУ при порушенні офіційною особою ФАУ вимог Статуту, Національного Спортивного Кодексу та інших регламентуючих документів Автомобільної Федерації України та у випадках, передбачених Положенням про спортивних суддів з автомобільного спорту.
Якщо пройти навчання, це надасть змогу попасти в список маршалів які зможуть брати участь у суддівстві змагань з дрифтингу будь-якого рівня!. Так само можна бути маршалом, чи суддею у всіх інших дисциплінах автоспорту в Україні.

Заявки на участь у семінарі приймається до 25 березня - anketa_uchasnika_suddivskogo_seminaru_z_driftingu.rar
Звертайтеся до Мальгівського Дмитра - malgivskii.udc@gmail.com
Місце проведення: місто Вінниця, вул. 40 років Перемоги, 29, Вінницький обласний автоучкомбінат, Конференц зал, перший поверх.
Вартість участі у семінарі 100 грн., також потрібно оплатити 150 грн за членство в ФАУ та 100 грн за саму суддівську ліцензію.

Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Другий етап ART MOTION WINTER DRIFT VINNYTSIA GP
Спорт Другий етап ART MOTION WINTER DRIFT...
Нд. 26 Лютого
Заняття з фітнесу
Спорт Заняття з фітнесу
Вт. 28 Лютого 18:00 - 19:15
Блог Moemisto
Експрес-тест на знання української мови
Експрес-тест на знання української... 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Тому саме час перевірити себе на знання нашої української мови! Ми...
Тест до Дня святого Валентина
Тест до Дня святого Валентина Ми вітаємо Вас зі святом і бажаємо, щоб ваші стосунки були міцними та довгими, а для тих хто, ще не знайшов свою половин...
Тест. Чи знаєш ти все про туризм?
Тест. Чи знаєш ти все про туризм? Подорожі - один із найкращих видів відпочинку. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти р...