Сергій Бабкін у Вінниці

Сергій Бабкін у Вінниці

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Подія, яку точно не можливо пропустити! Концерт Сергія Бабкіна 15 квітня у Вінниці. Затишний вечір пройде в колі шанувальників артиста в Будинку офіцерів! 

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться всією Україною вже цієї весни!
Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур у підтримку свого нового альбому «Музасфера».
У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». У трек-листі пластинки – легендарні «Де би я», «Хто далі йде» та ще 12 нових пісень, які створюють неймовірну атмосферу, у яку можна буде поринути на концерті: сфері думок, музики та містики Бабкіна.
Вартість квитків від 200 грн. 
Сергій Бабкін - це незвичайний співак, це 10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно (самого себе в культовому фільмі "День Радіо" від "Квартету І", "Відторгнення" разом з Богданом Ступкою і ін.).
Це лідер колишнього гурту "5'nizza",  це участь в супергрупі "Брюссель", яка була створена Святославом Вакарчуком, тренерське крісло у рейтинговому вокальному шоу країни "Голос країни", і, як закономірний і заслужений підсумок довга, клопітка робота над тисячами проданих альбомів і понад півмільйона слухачів, які відвідали концерти.
Слухачів, кожен з яких на концерти приходять зовсім не випадково, кожен зі своєю історією, які проживають під пісні Бабкіна.

А все починалось з 2002 року, коли у вересні Сергій Бабкін повернувся з фестивалю КаZантип (який став тріумфальним для гурту 5'nizza) і разом з Сергієм Савенко на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: « УРА! »і« БІС! ».

Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, а тільки завдяки таланту, внутрішньої чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став любимо всенародно.

Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.

Дата: 15 квітня
Місце проведення: Буднок офіцерів
Початок о 19:00

Коментарі до події (1)
  • Алёна Родина 20 Лютого

    А як бути тим хто має білети ще з грудня, коли концерт був перенесений?
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook