Сергій Бабкін. Різдвяний квартирник у CHERDAK'

Сергій Бабкін. Різдвяний квартирник у CHERDAK'

Подія, яку точно не можливо пропустити! Різдвяний квартирник з Сергієм Бабкіним 7-го січня у Вінниці. Затишний 3-х годинний вечір пройде в колі шанувальників артиста на CHERDAK'у! 

Захід обіцяє бути трохи по-дитячому наївними, але справжнім. Як власне і всі виступи Сергія Бабкіна - від самого серця і на всю глибину душі.
Відомому артисту, тренеру Голосу Країни - Сергію, цікаво згадати, з чого все починалося, побачити усміхнені обличчя слухачів прямо перед собою, неспішно "поспілкуватися", адже квартирник - це діалог артиста зі слухачем.
Візьміть участь в музичному таїнстві, коли слухач і артист разом створюють неповторну атмосферу, перебуваючи на відстані витягнутої руки один перед одним.

Вартість квитків від 850 грн. Кількість місць обмежена.

Зробіть собі подарунок на Різдвяні свята та проведіть душевний вечір в колі улюбленого артиста!

Квитки можна придбати за телефоном 097 902 88 88, в ТРЦ SKY PARK, 8 поверх або онлайн.


Сергій Бабкін - це незвичайний співак, це 10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно (самого себе в культовому фільмі "День Радіо" від "Квартету І", "Відторгнення" разом з Богданом Ступкою і ін.).
Це лідер колишнього гурту "5'nizza",  це участь в супергрупі "Брюссель", яка була створена Святославом Вакарчуком, тренерське крісло у рейтинговому вокальному шоу країни "Голос країни", і, як закономірний і заслужений підсумок довга, клопітка робота над тисячами проданих альбомів і понад півмільйона слухачів, які відвідали концерти.
Слухачів, кожен з яких на концерти приходять зовсім не випадково, кожен зі своєю історією, які проживають під пісні Бабкіна.

А все починалось з 2002 року, коли у вересні Сергій Бабкін повернувся з фестивалю КаZантип (який став тріумфальним для гурту 5'nizza) і разом з Сергієм Савенко на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: « УРА! »і« БІС! ».

Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, а тільки завдяки таланту, внутрішньої чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став любимо всенародно.

У вересні 2017 року, рівно через 15 років після перших "музичних кроків" Сергій Бабкін відправляється в масштабний тур по Україні. І цей тур для музиканта не тільки спосіб підвести риску чергового етапу, а й привід зібратися разом з шанувальниками, щоб сказати їм спасибі за весь шлях, пройдений разом. 

Дата: 7 січня
Місце проведення: Cherdak
Початок о 20:00

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook