Театрально-музичний спектакль «Емі Вайнгауз. Тіло та душа»

Театрально-музичний спектакль «Емі Вайнгауз. Тіло та душа»

Запрошуємо вас на унікальний перфоменс створений Павлом Коробчуком та гутом The Velvet Sun в рамках фестивалю "Острів Європи".

Про що ж вистава?

Основою перформансу є біографія Емі Вайнгауз. Оповідачем виступає журналіст, який брав у співачки останні інтерв’ю. Поступово сухий звіт репортера перетворюється на оповідання та взаємодію. Це історія про беззахисну та вразливу жінку, яка день за днем втрачала зв’язок з реальним життям.

Тільки-но уявіть: в той час як журналіст, роль якого виконує український поет Павло Коробчук, відбиває сонячну сторону дійства, музична частина, яку переконливо відтворює київський гурт The Velvet Sun, показує усі грані загадкової нічної сторони, широкий діапазон внутрішнього світу художника: від дитячого щасливого стану гри, через ніжність та пристрасть закоханої жінки, до виснажуючих наркотичних мук людини.

Емі Вайнгауз створювала музику на межі R`n`B, соулу та джазу. Вона випустила два повноцінні альбоми та увійшла до Книги рекордів Гіннеса як перша і єдина британська співачка, яка отримала п’ять премій Grammy. Співачка померла 23 липня 2011-го у віці 27 років від алкогольного отруєння. Посмертно світ побачив ще один студійник Вайнгауз – «Lioness: Hidden Treasures».

Не пропусти!
 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення