Ціна правди

Рік: 2019
Країна: Великобританія, Польща, Україна
Мова: українська (дубльований)
Жанр: історія, трилер, драма, біографія
У головних ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Джозеф Моул, Кеннет Кренем, Яків Ткаченко, Олег Драч
Режисер: Аґнєшка Голланд
Сценарій: Андреа Халупа
Прокат: З 28 листопада 2019 до 11 грудня 2019
Знижки: З 28 листопада 2019
Тривалість: 119 хв.
Вікові обмеження: 16+

Сюжет: Валлійського журналіста Гарета Джонса завжди тягнуло до найнебезпечніших людей на цій планеті. Він уже брав інтерв'ю в самого Гітлера, і ось зараз, у 30-і роки ХХ століття мріє про інтерв'ю з Йосипом Сталіним. Для цього хлопець прилетів до Москви та готовий усіма різними способами домогтися цієї події. Пробувши якийсь час у СРСР, Гарет познайомився з ще однією журналісткою на ім'я Ада Брукс. Вона-то йому й відкрила очі на той світ, який вважається радянською утопією – постійні репресії, убивства, цензура та Голодомор. Тоді Гарет іде на найнебезпечніший крок у своєму житті – він пише статтю про трагедію українського народу, яка викриває сталінський режим. Радянські спецслужби шукають спосіб, щоб журналіст замовк, а молодий письменник Джордж Оруелл узяв цю інформацію в основу свого роману "Колгосп тварин".

Фільм заснований на реальних подіях.

Режисером картини стала Агнешка Холланд, яка відома за стрічками "Таємничий сад" (1993), "Повне затемнення" (1995), "Як Бетховен" (2006).

У фільмі зіграли:

  • Джеймс Нортон (серіали "Війна та мир", "Щаслива долина", "Гранчестер"),
  • Ванесса Кірбі ("Бойфренд із майбутнього" (2013), "Місія нездійсненна: Наслідки" (2018), "Форсаж: Хоббс і Шоу" (2019)),
  • Пітер Сарсгаард ("Хлопці не плачуть" (1999), "К-19" (2002), "Виховання почуттів" (2008)).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення