Вистава "Запрошення на страту"

Вистава "Запрошення на страту"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Вистава "Запрошення на страту" в Вінниці відбудеться 18 листопада 2018 р, о 19.00 в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Тривалість 1 год 50 хв. (Без антракту).

  • Режисер - Ілля Мощіцкій. 
  • Хореограф - Микола Бойченко.
  • Композитор - Дмитро Саратський.
Нова вистава «Запрошення на страту» молодого прогресивного київського театру «Мізантроп» - це черговий виклик сучасному театральному суспільству. На цей раз, вирішивши перенести на сцену фантасмагоричний і парадоксальний світ одного з найбільш незвичайних романів Володимира Набокова, автори і постановники вирішили остаточно стерти межу між драматичним театром, балетом, мюзиклом, цирковим шоу і кабаре.
 
Сюжет: Головний герой Цинциннат Ц. потрапляє під суд за «гносеологічну мерзенність» і «непрозорість». Процес над героєм ведеться по неіснуючим законам, і смертний вирок завуальовується фразою: «з люб'язного дозволу публіки, вам одягнуть червоний циліндр». По ходу дії, все ясніше стає, що навколишній світ ілюзорний і являє собою набір норм і правил, які суперечать мінімальному здоровому глузду. Правилами підкоряються швидше пародії на людей, маски - персонажі вистави. Слідувати загальнолюдської логіки й моралі вдається лише головному герою. Проте, він піднімається на ешафот, де йому повинні будуть відрубати голову.
 
Коментарі до події
Дивись інші театральні вистави Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook