Жінка над нами. Комедійна вистава

23 липня у музично-драматичному театрі ім. М.Садовсього відбудеться грандіозна прем'єра, феєрична комедія  "Жінка над нами".

Вас чекає неймовірна театральна постановка з нестримної італійської пристрасті, чітко впізнаваним смаком інтриги, ноткою хитрощів і таким приємним післясмаком щирого сміху - авжеж варто насолодитися!

У головних ролях – народні улюбленці:

  • Лілія Ребрик
  • народним артист України Лесь Задніпровський
  • заслужений артист України Костянтин Костишин

Жінка над нами у Києві, Будинок культури і мистецтв СБУ – купити квитки на  11 листопада 2021, 19:00 | Партер.ЮА 
У приміщенні драматичного театру ім. Садовського глядачів чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору! Улюблені та відомі на всю країну актори, пов'язані не тільки з театром, але й з кінематографом - запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п'єси.

«Жінка над нами» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні!Яскраву комедію «Жінка над нами» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов
Чернівчанам презентували комедію «Жінка над нами» із Лілією Ребрик у  головній ролі. Фото

Сюжет:, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Лілія Ребрик), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П'єтро (Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?... Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!

Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе всіх у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії. Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям.Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів! Це непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів! Це подія, яку неможливо пропустити! Це геніальний шедевр!

Глядач забуває, що знаходиться в рідному місті і переноситися в киплячу пристрастями Італію. Приєднуйтесь до компанії тих, з ким можна вдосталь насміятися і насолодитися феєричним дійством.Вистава йде українською мовою.
Спектакль "Женщина над нами" - Киев, 2 апреля 2021. Купить билеты в  internet-bilet.ua

✔ Приходьте 23 липня о 18.00 у театр ім. Садовського насолодитися незабутньою подорожжю бурхливим світом гумору і блискучою грою улюблених акторів!

📍 Квитки (від 160 до 300 гривень)

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення