Жіночий майстер-клас з елементами шоу «Женщина, которую хотят…»

Жіночий майстер-клас з елементами шоу «Женщина, которую хотят…»

Всі анонси від: ІнтерШик

Семінар жіночий майстер-клас з елементами шоу «Женщина, которую хотят…» у Вінниці відбудеться 26 квітня 2018 р, 19.00, Арт галерея «Інтер Шик».

Кожній жінці хочеться любові, тепла і розуміння. Кожна жінка цього варта. Як отримувати від життя все, що хочеш і при цьому бути по справжньому жіночною і щасливою? Як будувати любов і залучати свого чоловіка? Стосунки чоловіка і жінки - це складна річ, але для тих, у кого є технології все просто, легко і зрозуміло. Цьому не вчать в школі та інституті, по телевізору і ютуб кажуть, як робити не треба. Але ж потрібно якось вчиться бути справжньою. Розумні книги, психологічні поради, як правило, ще більше заплутують і повторюють заїжджені фрази. Де знайти вихід з усього цього? Як навчиться бути тією, яка най-най? Все просто, потрібно просто дозволити собі розслабитися і отримувати задоволення від життя, а в цьому вам допоможе нове шоу з великим сенсом. Жінка, яку хочуть, люблять, цінують і поважають чоловіки! Шоу з великим змістом Миколи Воєводіна! Хочеш зануритися в щасливі відносини з коханим чоловіком? Є бажання назавжди викинути з життя негатив та інше сміття? Хочеш отримувати від чоловіка подарунки, квіти і компліменти? Для тебе важливо бути завжди коханою і бажаною?

Кошмар, але це правда! Більшість жінок з цим стикаються! Забула, що таке бути жінкою? Ніхто не знайомиться і не кличе на побачення або трапляються одні невдахи ... Часу на себе катастрофічно не вистачає. Розчинилася в роботі, проблемах, сімейній рутини ... Життя стало схожим на День бабака, подарунки і компліменти тільки на свято, романтика тільки в кіно ... У чоловіка немає часу на тебе і відносини. Він зайнятий «роботою», друзями, у нього важлива гра в комп'ютері ... Шукаєш розради в інтернеті. Спостерігаєш за чужим «щасливим життям», читаєш безкоштовні поради ... Ти прагнеш краще, але тобі обрізають крила. Близькі пливуть за течією і кажуть тобі, що в тебе не вийде ... Втратила впевненість і віру в любов. Після минулих відносин опустилися руки взагалі, що-небудь робити ... Пропала енергія і завзяття. Раніше ти була веселою і енергійною, а тепер сіра мишка, яка тихіше води і нижче трави ... Прийди і знову відкрий в собі жіночність. Через сміх, посмішку і життєві приклади. Дій зараз, потім буде пізно!

Що конкретно Ви отримаєте на шоу? Ви дізнаєтеся правила і секрети, які роблять жінку незрівнянною і карколомної. Цьому можна навчитися тільки на практиці, роблячи вправи! Ви розкриєте свій шарм прямо на тренінгу! Ви отримаєте десятки рад і технік роблять вас сексуальної, впевненої в собі і своїх силах. Всі техніки працюють і перевірені на практиці. Все зрозуміло і структуровано! Ви отримаєте задоволення від застосування на практиці! Вас чекає заряд енергії та мотивації! Ви розкриєте в собі джерело натхнення і божественної жіночої сили. Завдяки цьому Ви зможете впливати на свого чоловіка, надихати його на найбільші цілі! Ви станете жінкою, про яку чоловік мріє! Від однієї думки про Вас у чоловіка будуть розправлятися крила. Ви зможете допомогти чоловікові стати переможцем по життю, мільйонером і суперменом! У Вас з'явиться імунітет на відстійних чоловіків, безперспективні відносини і нещасне життя. Ви позбудетеся від страхів і забобонів в справах і відносинах! 

Це шоу змінить Ваше життя!

Дата і час: 26 квітня, 19:00

Місце: Арт галерея «Интер Шик»

Вартість: 200 грн

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook