Битва кухарів

Битва кухарів

20 жовтня в Житомирі стартує другий обласний чемпіонат з кулінарного мистецтва і сервісу «Battle Chefs 2.0». Величезна кількість поварів і офіціантів з усієї Житомирської області з'їдуться в центр оптової торгівлі «МЕТРО», де протягом двох днів будуть боротися за перемогу в різних номінаціях.

Майданчик  чемпіонату буде розділений на кілька зон. Так, на окремих столах  учасники будуть виставляти свої роботи у напрямку АРТ-клас (карвінг, торти, короваї, вироби з шоколаду, різні варіанти хліба). З іншого боку - сервіс-клас - це офіціанти, які будуть демонструвати навички з обслуговування, сервірування столу, складання серветок, декантування вина. Також встановлюються столи з обладнанням, де будуть практичні змагання: за результатами кинутого жереба, учасники по черзі, по декілька чоловік, готуватимуть буквально на очах у глядачів.

Мета проведення такого чемпіонату  полягає в поліпшенні кулінарного рівня міста Житомира, щоб в майбутньому тут можна було проводити різні гастрономічні заходи на рівні з нашою столицею - місто Київ.

До зустрічі в ТЦ "Метро", початок заходу о 12:00! Буде гаряче:)

P.S. До вашої уваги невеличкий огляд битви кухарів, яка проводилась в минулому році.

 

Коментарі до події
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook