Благодійний концерт гурту із США «Texas Country Boys»

Благодійний концерт гурту із США «Texas Country Boys»

Всі анонси від: Practical English School

Українська осінь у стилі кантрі! Саме так, адже кінець вересня та початок жовтня — це час, коли з концертним туром українськими містами подорожуватиме техаський гурт «Texas Country Boys». Це одна з рідкісних для України можливостей почути кантрі наживо у виконанні тих, хто виріс у цій музичній культурі.

З 24 вересня по 3 жовтня 2019 проходитиме благодійний концертний тур техаського гурту «Texas Country Boys» містами України: Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Кропивницький, Кременчук, Черкаси. Головний спікер – Майкл Готт

Музику кантрі, яка у багатьох асоціюється з півднем Сполучених Штатів, люблять у цілому світі. І не даремно, адже кантрі — це музика простих людей, музика справжніх почуттів і переживань, музика надій та розчарувань, музика труднощів і перемог. Вона є одним із найпопулярніших музичних напрямків у США, навколо якого розвинулась навіть ціла музична індустрія з розкрученими зірками та музичними лейблами. Проте основою для всенародної любові до кантрі є не стільки світові знаменитості, скільки місцеві гурти та окремі виконавці, знані й шановані у своїх громадах.


Гурт «Texas Country Boys» є саме таким — це колектив друзів, які люблять грати разом. Попри те, що вони мають різні професії, їх об’єднує любов до Бога й до людей, спільне бачення та бажання нести добро у світ. Їхній репертуар — це перлини американської народної музики, а щирість та майстерність виконання надихає та запалює серце слухача. Саме тому гурт «Texas Country Boys» має палких шанувальників не лише у Штатах — після кількох концертних турів Україною хлопці завоювали собі любов українських слухачів. По-іншому не могло б і бути — їхня музика не залишає байдужим нікого.


“Texas Country Boys” та Майкл Готт з благодійним концертним туром 24 вересня початок о 19:00

Незабутній вечір у Драмтеатрі ім. І.Кочерги.

Вхід вільний!

Запрошуємо вас та ваших друзів почути звуки їх музики та розчинитися разом під акорди гітар в сільських ритмах кантрі звуків. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення