Бумбокс, тур "Голий король"

Бумбокс, тур "Голий король"

Сьомого вересня, з концерту в Чернівцях, ропочнеться концертний тур гурту "Бумбокс" під назвою "Голий Король". Турне присвячено виходу EP "Голий Король" і охопить 21 місто України.

Андрій Хливнюк про осінній тур "Голий Король":  "Не так давно, в центрі нашоъ столиці, перед камерами і під спалахи фотоапаратів ми, гурт Бумбокс, повідомили, що восени вирушаємо в тур. Двадцять один концерт на підтримку нової платівки "Голий Король". Нажаль, ніхто і ніколи не зможе пояснити, що таке бути в турі! В такі часи з нами відбувалось те, про що можна написати ще тацю альбомів - скуштувавши тур одного разу, ви стаєте турозалежними. Майдруючи по різним містам, здалеку, ви побачите всю жалюгідність побутових і безпідставних сварок з близькими.. В турі одразу відчувається, кого ви  любите і хто насправді любить вас. Рік за роком і тур вам стає просто таки необхідним, як повітря. Це шокова тУрапія. Ми вирушаємо і кличемо всіх меломанів на наші концерти."

Дмитро Чінь, маркетинг директор Concert.ua: “Бумбокс – гордість української музики. Приклад успіху й тріумфу таланту. Працювати з ними честь для Concert.ua та Virus Music.”

До EP "Голий Король" увійшло шість пісень: "Болельщик", " "Колишня", "Голий Король",  "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" - пісня, записана разом з гуртом O.Torvald та акустична версія пісні "Люди" у якості бонус-трека.

"Голий Король" – це EP, п’ять пісень якого записані в Києві на студії "Бобіна" саундпродюсером Дмитром "Бобом" Хомулко, й одна, акустична версія пісні "Люди", у Василькові, на студії "На Хаті Рекордз", звукорежисером Алексом Крамером.

Реліз EP "Голий Король" відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах та у цифровому вигляді. Передзамовлення будуть відкриті у середині липня.

Але запрошуємо вас відчути цю атмосферу наживо в нашому місті вже 21 вересня! Інформацію про місце проведення та час початку події очікуйте незабаром на нашому сайті!

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook