Брифінг «Громадська експертиза в дії»

Брифінг «Громадська експертиза в дії»

Всі анонси від: Обласна бібліотека

31 травня в коференц-залі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відбудеться брифінг щодо підсумків громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади по виконанню «Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року».

На заході, представниками Альянсу організацій переселенців України, будуть представлені результати громадської експертизи, що була проведена в 5-ти областях України – в Житомирській, Волинській, Вінницькій, Рівненській та Закарпатській. Запрошуються представники ЗМІ.

Початок брифінгу об 11.00.
Цей захід проводиться Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери в рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення