ФК «Полісся» - ФК «Агробізнес»

ФК «Полісся» - ФК «Агробізнес»

Всі анонси від: ФК "Полісся"

19 травня в Новоград-Волинському ФК "Полісся" прийматиме лідера ІІ ліги і найчемнішу команду групи А - волочиський "Агробізнес". Колектив вже давно отримав сумнівну репутацію, місце у І лізі і продовжує громити суперників.

При тому, що гравці "Агробізнесу" менше всіх отримали попереджень у сезоні, а за рейтингом "чесної гри" команда лідирує в ІІ лізі, матчі за участю "аграрії" постійно супроводжуються скандалами та наріканнями на упереджене суддівство. Тернопільська "Нива" навіть погрожувала зняттям з чемпіонату і бойокотувала один тур саме через "Агробізнес". І подібне трапляється із волочиською командою постійно. 

При цьому "Поліссю", який ніяк не може вибратися з дна турнірної таблиці, дуже потрібні очки - до кінця сезону залишилося всього три гри і ще є шанси вибитися в першу п'ятірку. Тому домашня перемога над "Агробізнесом" є надзвичайно критичною для гравців та тренерського штабу Олександра Призетка. Останній має свої рахунки із суперником - саме "Агробізнес" без шансів розгромив минулого року харківський "Металіст 1925" під керівництвом Призетка у фіналі аматорського чемпіонату. 

Чекаємо на гру і запрошуємо всіх на футбол підтримати "жовто-зелених"!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення