Концерт Nota Bene Chamber group у Житомирі

Концерт Nota Bene Chamber group у Житомирі

Всі анонси від: Житомирська філармонія

Камерний альянс NotaBene Chamber group був створений в 2015 році в Києві. Це об’єднання талановитих українських музикантів Нової Формації : Максим Грінченко (скрипка), Андрій Павлов (скрипка), Іван Гріцишин (альт), Артем Полуденний (віолончель), Роман Лопатинський (фортепіано), Юрій Немировський (кларнет), Олександр Рудько (баритон, актор). В репертуарі ансамблю класична та сучасна академічна музика.

Одним з найважливіших завдань колективу NotaBene є активне просування українських солістів Нової Генерації в європейському та світовому музичному просторі, створення рівнозначного творчого діалогу з музикантами.

За час існування команда брала участь у багатьох музичних подіях країн Європи, серед яких сольні концерти колективу, майстер-класи та міжнародні конкурси:

~ International festival of Chamber music (Plovdiv, Bulgaria) 2016;

~ 47th International festival “Sofia Music Weeks” (Sofia, Bulgaria) 2016;

~ Hvide Sande Masterclass(Denmark) 2017;

~ Landesmusikakademie (Ochsenhausen, German) 2017;

~ Gogolfest (Kyiv, Ukraine) 2016.

 

Також результатом діяльності гурту є партнерство з провідними солістами, композиторами, викладачами музичних академій, визнаних на міжнародному рівні, серед яких: Хосе Рібера, Сакарі Теппонен, Хенрік Брендстрап, Іван Кучер, Денис Северін, Андрій Бєлов, etc.

Квитки купуйте в касі філармонії та в касі лялькового театру!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення