Майстер-клас "УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ"

Подія минула

Друзі, ми починаємо навчальний курс "УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ" для бажаючих почати кар'єру в сфері управління трудовими ресурсами, а також підвищити кваліфікацію і поповнити свої знання з цієї цікавої і затребуваної професійної сфери.

Учасники отримають теоретичні знання, а також досвід практичного їх застосування, необхідні для роботи з персоналом у власному бізнесі, в компаніях - на позиції HR-менеджера, кадровика, керівника відділу або підрозділу. Ми приготували якісні методичні матеріали, які можуть бути потім використані в роботі. Після проходження атестації учасники будуть сертифіковані, що дасть можливість отримати роботу в цій сфері.

Стартуємо в кінці лютого, по мірі формування групи. Курс складається з 4-х блоків, всього 18 занять 2 рази в тиждень на 18:30 - в зручний для активної людини час.

Познайомитися з програмою та тренерами можна буде на відкритій зустрічі 19 лютого на 18:30 в офісному центрі Імперіал.
Майстер-клас та навчальний курс проводяться за підтримки Житомирської Асоціації фахівців соціальної сфери, Інформаційно-ресурсним центром "Вікно в Америку" від Посольства США і ITHUB.
Реєстрація за телефонами: 050-385-72-52, 097-013-67-47.
Будемо раді бачити Вас на майстер-класі та навчанні!

З повагою, Наталія Бень, бізнес-тренер та координатор проекту
050-385-72-52
097-013-67-47

Подія від організатора:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Блог Moemisto
8 маловідомих фактів про Житомир
8 маловідомих фактів про Житомир Відомо, що Житомир – одне з найстаріших міст України, засноване 884 року. Це батьківщина Святослава Ріхтера та Сергія Ко...
Прокляття Житомирських підземель
Прокляття Житомирських підземель Житомирські підземелля: правда чи міф? Спробуєм знайти відповідь на це питання!
Читати всі статті