Новий 2018 рік у Закарпатті

Виноградів - Мукачево - дегустація вин - зустріч Нового року - гірськолижні курорти - водоспад Шипіт - Іза - дегустація сиру - буйволяча екоферма - замок Шенборнів - замок «Паланок» - термальні басейни - дегустація настоянок.

30.12.12.

01:00 Виїзд з Житомира

30.12.12. (перший день)

Казкова зима в Закарпатті надихає багатьох зустріти тут Новий Рік та Різдво, які однозначно здивують гостей оригінальними національними традиціями. В нашому випадку новорічне гастрономічне казкове дійство відбуватиметься уздовж кордону з Євросоюзом. Родзинкою подорожі стане Її Величність - Угорська кухня!

У перший день шлях лежить через красу карпатських зимових гір в старовинне місто Мукачево, історія якого налічує більше тисячі років.

По дорозі ми зупинимося для сніданку. Кафе "Окей" одночасно може прийняти велику кількість відвідувачів, а лінія швидкого харчування збереже Ваш час в подорожі і пригостить смачними стравами справжньої української кухні.

Після сніданку продовжуємо зимовий тур по Закарпаттю в селі Чинадієво, яке розташоване в урочищі Берегвар.

Колись давно ці землі належали стародавньому німецькому роду Шенборнів і були графськими мисливськими угіддями. У цьому прекрасному місці серед гірських лугів і лісів в XIX столітті Шенборнів був побудований мисливський замок в середньовічному стилі. До сьогодні замок прикрашають вежі з крутими черепичними дахами, хитромудрі димоходи, вітражі та барельєфи. На одній з веж розташований годинник, привезений власниками замку з Відня.З цим романтичним палацом, як практично з будь-яким замком, пов'язана сумна історія кохання одного з представників графської династії Шенборнів до своєї дружини. Кажуть, що до сих пір привид ображеної ревністю жінки ходить коридорами замку. А ще цікавим є те, що за основу проекту замка узятий астрономічний рік: в замку 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходів (кількість тижнів на рік) і 12 входів (кількість місяців у році).

Замок «Паланок» стоїть на природному узвишші, колишньому вулкані. Пагорб висотою 68 метрів - сам по собі серйозне зміцнення. А при наявності на вершині замку з кількома рубежами оборони - майже неприступне місце.

Ви побачите родове гніздо трансільванських князів Ракоці, яке побудоване на високій вулканічній горі, висотою 65 м, в кілька етапів. «Паланок» за свою багату історію встиг побувати і оплотом антигабсбургській боротьби куруців, і столицею Трансільванії, і австрійської політичної в'язницею, а з грудня 1805 по березень 1806 років ці стіни приховували від наполеонівських військ найбільше багатство Угорщини - угорську Святу Корону.

Також у Вас буде можливість продегустувати кращі сорти Закарпатських вин за старовинними традиційним і індивідуальними рецептами. Місцеві фахівці розкажуть вам історію своїх вин, дадуть відповідь на питання, які цікавлять, і, звичайно ж, Ви зможете придбати вподобані сорти вин.

Зупинимося біля маленьких «угорських» магазинчиків для вибору смачних і корисних подарунків.

Вечеря. Розселення в санаторії «ОРЛИНЕ ГНІЗДО» Унікальний і неповторний ландшафт, який об'єднує лісові гори і скелі, придатні для альпінізму, разом з глибоким чистим озером, що знаходиться поруч з готелем, штучні водоспади, підсвічені вночі, допоможуть Вам забути про сірі будні і отримати справжнє задоволення .

Номери обставлені сучасними меблями з натурального дерева. Кожен номер обладнаний великим телевізором з автономним супутниковим телебаченням. До послуг відпочиваючих ресторан, бар, оригінальна тераса, сауна, закритий басейн.

31.12.12 (2 день)

Сніданок.

Виїзд на екскурсію. Перша зупинка - в стародавньому королівському місті Виноградів, який носив старовинну угорську назву Сюлюш. Розташувавшись біля підніжжя вулканічного масиву, Виноградов опинився в унікальних кліматичних умовах, де на південному схилі гори ще зберігся дикий виноград, який є предком лози, посадженої римськими легіонерами. Завдяки природним особливостям, в цій місцевості раніше всіх дозріває перший урожай винограду, що на багато століть визначило статус і багатство Виноградова, про що і свідчать пам'ятники архітектури. Ви відвідаєте палац барона Перені (XVIIст.), Старовинний Вознесенський костел (XIIIcт.), Францисканський монастир (XIVст.), Побачите оригінальні бронзові пам'ятники Винареві і фонтан «Дівчина, що давить виноград».

Переїзд в термальне джерело "Теплі води" село Велятино.

Води привертають увагу підвищеним вмістом брому і йоду (бром має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини глибиною близько кілометра, при температурі від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням в процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів Цельсія).

Мінералізація велятинської «води» становить близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами на літр води.

Переїзд в унікальне село на Закарпатті, в якому до цих пір роблять дубові бочки для вина, печуть хліб на кукурудзяному листі. І знову, дегустація.

Підвал Кабодере свою історію починає з 17 століття. Свого часу тут пили напій богів угорські королі і посли Польщі та Трансільванії. Дегустував тут вино і Ференц Ракоці - угорський князь, повстав проти влади династії Габсбургів. Кажуть, що саме в цьому підвалі він прощався зі своїми вірними куруцями (учасники повстання). Винний підвал Ференца Ракоці II довжиною 40 метрів.

Обід в винному підвалі (за додаткову плату!).

Візитна картка Закарпаться - бограч - гуляш з, як мінімум, трьох видів м'яса, який готується без краплі води, але подається, як перше. Місцеві жителі кажуть: "Чим бажаніший гість - тим густіший бограч".

ФАКУЛЬТАТИВНО! Відвідування плантації з екзотичними рослинами.

Повернення в готель.

Підготовка до новорічного святкування.

Зустріч Нового 2018 року!

Для Вас - святковий банкет, розважальна програма за участю Діда Мороза, тематичні ігри, хоровод навколо закарпатської ялинки! Жива музика підкреслить неперевершену атмосферу святкового веселощів.

01.01.18. (3 день) 

Пізній сніданок.

Продовжуємо подорож. Першим нас зустрічає село Велика Копаня - Столиця близнюків. Невелике село занесено в Книгу Рекордів Гіннеса України завдяки унікальному джерелу джерельної води «Чіргів» і б'є всі рекорди України за народженням близнюків і двійнят. Імовірність того, що у жителів цього села, які вживають воду з джерела, народяться близнюки - дуже висока. Унікальна вода развозиться десятками літрів по всьому Закарпаттю тим людям, що сподіваються на диво народження.

Переїзд в Хуст - столицю Карпатської України в 1939 році. Над містом височать живописні руїни неприступного і непереборного Хустського замку (ХIV-XVI ст.). За легендою, саме цей замок був однією з резиденцій Влада Дракули. З замкової гори ми побачимо приголомшливі карпатські пейзажі та панораму міста, прогуляємося чеським кварталом, подивимося і почуємо про Єлизаветинської церкви (XIII ст.).

Село Іза по праву вважається справжньою столицею лозоплетіння на Закарпатті, її вироби відомі далеко за межами України. Асортимент виробів з лози вражає, майстерність тутешніх умільців заслуговує найбільшої похвали. Біля кожного двору своя міні-виставка. Далі продовжуємо знайомство з диковинками.

Недалеко від селища Іза почала працювати буйволяча ферма. Господар Василь Іванович дуже пишається, що зумів придбати 10 карпатських буйволів. Адже вони є унікальними тваринами, і на Закарпатті. Крім буйволів зараз господар тримає на своїй фермі оленів, страусів, косуль, коней і зайців, диких кабанів, дикий і домашніх качок і курей, фазанів і павичів. Для кожного тут є своя територія. З кожним днем жителів ферми стає все більше і більше.

На території є ще кафе з просторою терасою. У кафе Вас нагодують смачними закарпатськими стравами. Завжди запропонують токан з буйволячим сиром, який тут же готують. Ціни помірні, а персонал дуже ввічливий.

Повернення в готель. Вечеря.

02.02.18 (4 день) 

Сніданок. Виселення з готелю.

Вирушаємо до гірськолижного курорту «Іска», який знаходиться в мальовничій гірській місцевості в долині р. Репінка, біля підніжжя гори Магура на висоті 600 м над рівнем моря. Тут працюють два підйомники: крісельний на правому березі (980 м) і на лівому бугельний (950 м).

На курорті знаходяться ресторан «Колиба», в ньому можна сповна відчути смак національної кухні.

На самому курорті працює свій еко магазин і в розпал сезону відкриваються сувенірні лавки.

Потім у Вас буде можливість побачити унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і прекрасних водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України.

Повернення додому.

Вартість туру:

2-х місні номери -3050 грн / чол.

4-х місні номери - 2850 грн / чол.

У вартість входить:

 - всі трансфери і екскурсійне обслуговування!

- проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;

- проживання;

- 3 сніданки, 2 вечері

- оглядові екскурсії;

- супровід екскурсовода;

- страховка.

Додатково оплачується:

- Новорічна Вечеря - 1000 грн., Діти до 12 років 700 грн.

- замок Шенборна - 30 грн , «лінія Арпада» - 50 грн, підйомник і прокат лижного спорядження - від 100 грн, термальнікі - 150 грн / 2 години, дегустація вина і паленки - 200 грн, відвідування теплиці - 20 грн, обіди - 100 гривень, буйволяча ферма - 50 грн.

 

Коментувати

Події по темі:

Блог Moemisto:

Найоригінальніші крашанки до Велико... Набридло щороку фарбувати яйця цибулинням та штучними барвниками? Ми зібрали для вас круті ідеї декору головних великодн...
«Світло можливостей 2.0»: агенція S... З метою допомоги малому й середньому бізнесу розвивати комунікації в часи викликів та в умовах обмеженого ресурсу, агенц...
Читати всі статті