Подорож до Закарпаття

Подорож до Закарпаття

Щочетверга!!! Оновлена програма до Закарпаття!
Всі вже чекають холодів та снігу, але ми пропонуємо Вам ще активно відпочити та три дні покупатися в термальних та мінеральних басеїнах, помиловатися чарівним осіннім Закарпаттям, коли гори просто зачаровують своєю красою, відвідати замки, продегустувати вина та детальніше познайомитися з історією Закарпаття та нашої України.  Групам від 6 чоловік знижки!!! Новинка осені 2015: три різні басеїни з термальною водою; три різні замки; три різні дигустації вин; три дня чудового відпочинку.

Программа туру:
День перший (четвер). 21:30 збір в м. Житомирі пл. Перемоги в 22:00 виїзд.
День другий (пятниця). Прибуття в м. Берегово, поселення в готелі, сніданок, година вільного часу. Виїзд на екскурсію в м. Виноградів, екскурсія по місту з 13:00 до 14:00 відвідування санаторію "Теплиця" купання в термальних та мінеральних джерелах. Далі продовження екскурсії по місту та відвідування винних подвалів. Відправлення в готель, вечеря, вільний час.
День третій (субота). Сніданок виїзд на екскурсію в м. Мукачево, відвідування замку Паланок, оглядова екскурсія по місту Мукачево. Повернення в Берегово та купання в Термальних басеїнах "Жаворонок", та за бажанням відвідування соляних печер. Та на завершення нашого дня знову винні підвали з дигустацією вин в Берегово. Повернення в готель, вечеря, вільний час. Виїзд. 01:00 - 02:00 -  - прибуття в Житомир.

Детальніше на  navalizah.com.ua  за тел. +38 093 947 88 27, +38 096 962 84 87.

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook