Презентація на тему: «Гідна зарплатня в Україні»

Презентація на тему: «Гідна зарплатня в Україні»

Всі анонси від: ГО "Скриня корисних справ"

Якою має бути мінімальна гідна зарплатня, щоб не порушувати права людини?

Наскільки близькі наші соціальні стандарти до цієї орієнтовної величини?

Як відсутність гідної оплати праці впливає на якість життя громадян_ок, на міграційні та демографічні процеси в країні?


Всі ці питання обговорюватимуться на заході, який відбудеться 13 червня у Житомирі о 16:30 в приміщенні прес-центру Житомирської міської ради за участі дослідниць Anna Okśutovyč i Oksana Dutchak.

Право на мінімальну гідну зарплатнюце універсальне право людини, про яке надто часто забувають. Однак, воно також має і гендерний вимір. Адже відсутність мінімальної гідної зарплатні часто призводить до залежності між партнерами у шлюбі, до критично низького рівня добробуту самотніх матерів, до неможливості забезпечити дітей.


Більше того, в умовах гендерної нерівності і низьких зарплат часто знецінюються потреби (переважно) жінок, які виконують неоплачувану репродуктивну працю. У рамках діяльності міжнародної кампанії «За чистий одяг» та за підтримки Фонду ім. Рози Люксембург, Анна Оксютович та Оксана Дутчак провели дослідження орієнтовної величини мінімальної гідної зарплатні у швейному секторі, який виробляє одяг для відомих західних брендів.

І хоч це дослідження проводилося на прикладі швейного сектору України, його результати стосуються оплати праці та якості життя всіх громадян, адже мова іде про фундаментальне право людини на гідну оплату праці.

Реєстрація на захід за посиланням в шапці події.

Тож приходьте! Буде цікаво

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення