Різдвяні вечори з «Київ-тріо»

Різдвяні вечори з «Київ-тріо»

Всі анонси від: Житомирська філармонія

Скрипка, віолончель та фортепіано – витончене й експресивне поєднання.

15 грудня  вони звучатимуть у Житомирській обласній філармонії ім.С. Ріхтера, де відбудуться традиційні Різдвяні вечори з «Київ-тріо».

Скрипаль Назарій Пилатюк, віолончелістка Наталія Хома та піаніст Володимир Винницький усі розпочали свою кар'єру у Львові. Але вперше ці музиканти зустрілися на сцені під час гастролей у США і започаткували колектив професіоналів. На той час Назарій Пилатюк став лауреатом скрипкових конкурсів в Україні та Угорщині, взяв участь понад 20-ти фестивалях та об'їхав з концертами всю Європу. Наталія Хома також виступала і в Європі, і по той бік океану, після блискучих перемог сама входила до складу журі престижних конкурсів та була номінована на премію GRAMMY CD. А Володимир Винницький, за плечима якого концерти на всіх континентах, став музичним директором Музичного і Арт-Центру Грін Каунті та почесним професором Львівської й Одеської музичних академій.

Тепер учасники «Київ-тріо», визнані у всьому світі, збирають поціновувачів гарного смаку й атмосферної класики у стінах Житомирської філармонії. Франц Шуберт та Дмитро Шостакович. Два фортепіанні тріо. Передсвяткова атмосфера – запрошуємо 15 грудня!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення