Гурт «Тінь сонця» в Навколокультурному

Гурт «Тінь сонця» в Навколокультурному

Всі анонси від: Тінь Сонця / Tin' Sontsya

Живий звук, емоції, ритми та справжня романтика, – це лише частина тих відчуттів, які можна буде отримати на прем’єрі нового альбому талановитого козацького колективу!

Концерт відбудеться 22 березня у Місцевому Навколокультурному Просторі. 

«Палає Степ» суттєво вирізнятиметься з-поміж дискографії гурту. У рамках всеукраїнського туру київські рокери здивують колекцією романтичних пісень. Новий альбом традиційно назвали фразою з однієї з нових композицій. Головним лейтмотивом альбому стане нова композиція «Осінь. Ти моя Весна». 

"Це особлива сторінка нашої історії, тому що це по суті колекція усіх наших романтичних пісень за багато років. Деякі з них нові, інші мають довжелезну історію, а кілька з них входили до паралельного проекту “Палає Степ”. Так вийшло, що в пам’ять про той проект, до якого руки так і не дійшли, ми вирішили назвати новий альбом. Одразу хочу заспокоїти наших фанів. Це не є відступом від наших музичних традицій. Скажімо так, це є розширенням обріїв. Ця романтика теж є доречною, особливо цієї осені, в цей досить непростий час. Окрім нових, на концерті будуть і вже добре знані пісні", – розповів лідер гурту Тінь Сонця Сергій Василюк.

Цікавим є те, що найперший виступ гурту "Тінь Сонця" відбувся саме у Житомирі. Ще у 2001 році хлопці зіграли на фестивалі «Новий Зоряний Дощ» у рамках святкування Дня Молоді.

Придбати квитки можете за адресою: Житомир, провулок Скорульського, 5. До зустрічі!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення