Тренінг з підвищення ефективності роботи ПТО

В рамках співробітництва Житомирської області з програмами U-LEAD з Європою проводиться серія освітніх та тренінгових програм.

Зокрема, 25 червня 2019 року проводитиметься тренінг з питань підвищення ефективності роботи регіональних систем ПТО від провідних українських фахівців.

Розглядатимуться актуальний стан та перспективні соціально-економічні тенденції, що мають вплив на систему професійно-технічної освіти та регіональний ринок праці, а також інструменти аналізу регіонального ринку праці, практичні аспекти діяльності регіональної ради ПТО та наглядової ради ЗП(ПТ)О, інтерактивне завдання на тему діяльності консультативних рад, забезпечення якості в процесі прийняття рішень регіональною радою ПТО та наглядовими радами ЗП(ПТ)Онормативна база, яка регламентуватиме діяльність рад.

Запрошуємо направити на тренінг представників відділів професійно-технічної освіти департаменту освіти міської ради, представників навчально-методичного центру ПТО, керівників закладів професійно-технічної освіти, членів регіональної ради ПТО.


Захід відбудеться 11 вересня в приміщенні Центру розвитку місцевого саомврядування за адресою вул. Михайлівська, 8/1.

Початок о 10.00, завершення о 18.00. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням під мапою в шапці події.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення