Зустріч з Сергієм Кошастим

Зустріч з Сергієм Кошастим

На карті м. Житомир, Новий Бульвар, 6
Подія минула
Вхід благодійний.

Зустріч з Сергієм Кошастим

Основні цілі, яких я прагнув досягти зміною способу життя. Головна і найперша мета - досягти максимальної автономності в основних аспектах життєзабезпечення, до яких відноситься в першу чергу харчування і житло. Друга мета - досягти максимальної автономності по всім іншим сторонам життєзабезпечення, до яких віднесемо відтворення елементів матеріальної культури. Третя мета - досягти максимальної якості життя, до сторін якого належать фізичне і психологічне здоров'я, повноцінне харчування, здорове навколишнє середовище, наявність достатньої кількості вільного часу для відпочинку, творча самореалізація і т.д.

Пояснення. Під автономністю тут розуміється незалежність від позитивних факторів навколишнього суспільства, що забезпечують дані аспекти життєзабезпечення. Маються на увазі ті умови, які суспільство нам забезпечує, для того щоб у нас було щось бажане. Наприклад, підвезення продуктів у магазини, вода в нашому водопроводі, електрика в наших проводах, тепло в наших батареях, бензин на заправках для наших машин, вивезення нашого сміття з дворів, і т.д. Я спеціально вказую, що ці позитивні фактори слід відрізняти від негативних - тих, які не повинні бути для того щоб було все добре. Наприклад, військкомату, що забирає дітей в армію, наркоманів у під'їздах, що б'ють нас трубою по голові щоб відібрати гаманець, загонів продрозкладки, і т.д. Це пояснення робиться спеціально для тих фантазерів, які не відрізняють позитивні фактори від негативних. У поняття автономності я вкладаю незалежність тільки від позитивних факторів; досягти незалежності від всіх мислимих негативних факторів неможливо ні для кого, і я такої мети не ставлю.
 

Деталі за тел.: 098-106-23-99.
 

Коментарі до події
Цікаві статті по темі Читати все
Куди поїхати за 200 кілометрів від Києва
Куди поїхати за 200 кілометрів від... За географічним розташуванням наше місто знаходиться за 140 кілометрів від столиці. Хтось говорить, що це чудово, а хтос...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook