Зустріч з Сергієм Кошастим

Зустріч з Сергієм Кошастим

Подія минула
Вхід благодійний.

Зустріч з Сергієм Кошастим

Основні цілі, яких я прагнув досягти зміною способу життя. Головна і найперша мета - досягти максимальної автономності в основних аспектах життєзабезпечення, до яких відноситься в першу чергу харчування і житло. Друга мета - досягти максимальної автономності по всім іншим сторонам життєзабезпечення, до яких віднесемо відтворення елементів матеріальної культури. Третя мета - досягти максимальної якості життя, до сторін якого належать фізичне і психологічне здоров'я, повноцінне харчування, здорове навколишнє середовище, наявність достатньої кількості вільного часу для відпочинку, творча самореалізація і т.д.

Пояснення. Під автономністю тут розуміється незалежність від позитивних факторів навколишнього суспільства, що забезпечують дані аспекти життєзабезпечення. Маються на увазі ті умови, які суспільство нам забезпечує, для того щоб у нас було щось бажане. Наприклад, підвезення продуктів у магазини, вода в нашому водопроводі, електрика в наших проводах, тепло в наших батареях, бензин на заправках для наших машин, вивезення нашого сміття з дворів, і т.д. Я спеціально вказую, що ці позитивні фактори слід відрізняти від негативних - тих, які не повинні бути для того щоб було все добре. Наприклад, військкомату, що забирає дітей в армію, наркоманів у під'їздах, що б'ють нас трубою по голові щоб відібрати гаманець, загонів продрозкладки, і т.д. Це пояснення робиться спеціально для тих фантазерів, які не відрізняють позитивні фактори від негативних. У поняття автономності я вкладаю незалежність тільки від позитивних факторів; досягти незалежності від всіх мислимих негативних факторів неможливо ні для кого, і я такої мети не ставлю.
 

Деталі за тел.: 098-106-23-99.
 

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови
Тест на знання української мови Щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови! Трошки цікавих фактів для вас: вважається, що на сьогодні...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook