Для створення сайтів та веб-ресурсів можуть бути використані різні CMS-технології, але найбільшою популярністю серед них користується WordPress. Щоб скористатися всіма перевагами, потрібно правильно вибирати хостинг. Оптимальний варіант оренда сервера , який можна вибрати для ваших потреб.
Заслужена популярність WordPress серед інших CMS-технологій обумовлена його зручним інтерфейсом, простотою у використанні (практично будь-який новачок з базовими знаннями HTML та CSS зможе в ньому розібратися після пари безкоштовних уроків в інтернеті) та наявністю безлічі плагінів.
У свою чергу для сайтів під керуванням WordPress підготовлено безліч варіантів хостингу. Оскільки пропозиції надходять від різних провайдерів, до вибору варто підійти відповідально.
Як орієнтир слід використовувати:
Оперуючи вищезазначеними параметрами, можна буде вибрати найбільш підходящий хостинг для сайтів на WordPress.
Процес установки не займатиме багато часу, якщо користувач раніше виконував завантаження сайтів на Вордпрес. Це як їзда велосипедом, яка може викликати труднощі у новачка, але варто один раз навчитися — і далі все відбуватиметься на автоматі.
Установка складається з наступних етапів:
Установка WordPress може трохи відрізнятися в залежності від хостинг-провайдера та інструментів, що використовуються, але в цілому ці кроки залишаються стандартними. Важливо дотримуватися інструкцій та звертатися до документації, якщо виникнуть проблеми.
Незважаючи на те, що більшість сучасних користувачів мають чималий досвід, пов'язаний із встановленням сайтів на Вордпрес на хостинг, слід постійно бути на зв'язку з технічною підтримкою. Грамотні оператори зможуть надати чимало цінної інформації:
Які б питання не виникли в процесі встановлення, їх можна поставити представникам технічної служби підтримки. Вони допоможуть користувачеві вибрати веб-сервер, правильно все налаштувати та запустити.
Саме тому, вибираючи хостинг-провайдера, потрібно звертати увагу на особливості роботи технічної підтримки, на доступні конфігурації та правила. Бажано, щоб система нормально функціонувала, а також змогла надати інформацію у будь-який зручний момент.
Більшість сайтів зараз працюють на движку WordPress. Щоб підвищити ефективність їх функціонування, слід правильно вибирати хостинг, попередньо визначившись з конфігураціями. Деякі компанії надають можливість використання безкоштовного хостингу, але цей варіант незручний — він більше підійде для тестувальників або людей, які вивчають веб-розробку, ніж серйозних компаній.
Вартість хостингу для WordPress може сильно змінюватись в залежності від різних факторів, таких як тип хостингу, ресурси, рівень підтримки, додаткові послуги та провайдер хостингу.
Щоб мінімізувати ймовірність виникнення будь-яких проблем та збоїв під час запуску сайту, слід відповідально підходити до вибору провайдера. Якщо надмірно економити, то витрати при обслуговуванні сайту можуть суттєво збільшитись. Тут універсальних правил немає — важливо вибрати золоту середину, яка буде відповідати вашим потребам та бюджету.
На ринку щорічно з'являється велика кількість компаній, які готові запропонувати хостинг, що максимально відповідає всім вимогам. Для того, щоб прийняти правильне рішення, варто звернути увагу на те, які ціни встановлені, як працює технічна підтримка, які доступні плагіни. Тільки в цьому випадку можна буде мінімізувати всі витрати.